# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

Ben pek beğenmedim arkadaşı ama en önemli artısı 7(6) hava topu kazanmış ceza sahasında bu konuda çok eksiktik en azından oraları karıştırıyor top falan indiriyor

Yerli oyuncuların iyi oynaması benim için önemli çünkü cahil batı özentisi toplulukların kendi insanımıza olan önyargısını kırmak adına çok önemli bir mevzu

Oğulcan iyi oynayacak daha iyi olacak yetenekten önce çalışkanlık gelir bu özellik oğulcan da mevcut

Ikinci forvet gibi oynarsa ya da gezgin forvet gibi..cok faydali olacak belli.ilkyari topla klas isler yapti,klas dokunuslar ve paslar gorduk

Kerem sekidika gibi heyecan verici bir tarzı olmadığı için millet hala kararsız .. her oynadığı hafta üstüne koyuyor geçen maç ilk 20 dk çok bocalamisti sonrasında topladı bu maç oynadığı süre boyunca çok iyiydi .. 11 olmasa bile her daim kenarda guvenebilecegimiz bir isim olabilir hele yabancı sınırı gelirse daha da değerli olur .

yüksek eforlu oynaması takıma yardımcı oluyor. topsuz koşu yapmaya çalışıyor sürekli. top rakipteyken de savunma yardımı iyi.

lakin iki kanadın da hücumda güdük olması sıkıntılı.

oğulcan'ın mücadelesinden yararlanırken diğer tarafta klasik tarzda bir kanadımız olsa hücum daha iyi işler.

Üst Alt