# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

kalas olduğunu belirtmiştik daha evvel ama bu kadarını beklemiyordum. Hoca nasıl değerlendirecek merak ediyorum şu haliyle kanat zor gibi
Kotu topcu simdiden yazayim
Net hoca dokunusu bu performans. Teknik olarak bu kadar bir vasat adamin 2 macta siritmadan verimli oynamasinin baska aciklamasi yok. Turgut Dogan Sahin ayarinda topcuyu "Dirk Kuyt"a eviren hocamizi kutlarim

Hoca göt etmeye devam ediyor her hafta beni. Ogulcan'in ozverisi tebrigi hakkediyor ama "hoca dokunuşu" cok degerli.

1. Türkçen bok gibi.

2. Dünya'da en büyük paralar kanat forvet adamlarına ödeniyor.
Harcanan paralara sahada kritik mevki nedir gostermez
Oncelikle risk nedir kritik nedir onu anlamamiz lazim
Bana gore risk hata'dan sonra gol yemektir kritik ise takimin olmazsa olmazidir.
Kanat hic birine uymadigi icin sahanin en kritiksiz ve risksiz mevkisidir bana gore.
Sag kanatin kotu oynayip sol agirlikli organizasyon yapabilirsin burdanda gol atabilirsin. Stoperin kotu mac cikarirsa sikintiya girersin buyuk ithimal. HSV bu sebepden dolayi gecen sezon cikamadi son maclarda stoperleri hele Letschert kac puana mal olmustur allah bilir.

Bu sebepden dolayi zaten kanatlarda daha sIk genc oyuncular goruruz.

Bana gore risk hata'dan sonra gol yemektir kritik ise takimin olmazsa olmazidir.
Kanat hic birine uymadigi icin sahanin en kritiksiz ve risksiz mevkisidir bana gore.
Sag kanatin kotu oynayip sol agirlikli organizasyon yapabilirsin.

Salak salak konuşma ya

Saha içine en çok etki eden mevki kanat hücum anlamında, o yüzden en özel oyuncular da onlar oluyor.

Süper Lig'de yıllardır şampiyon kimse o senenin en etkili oyuncusu da genelde ya santraforu ya da kanat oyuncusu oluyor.

Garry, Feghoul, Onyekuru, Visca gibi.

Kesin bunun sebebi de kritik mevki olmamasından dolayıdır.

Sag kanatin kotu oynayip sol agirlikli organizasyon yapabilirsin burdanda gol atabilirsin. Stoperin kotu mac cikarirsa sikintiya girersin buyuk ithimal. HSV bu sebepden dolayi gecen sezon cikamadi son maclarda stoperleri hele Letschert kac puana mal olmustur allah bilir.

Ewt

Salak salak konuşma ya

Saha içine en çok etki eden mevki kanat hücum anlamında, o yüzden en özel oyuncular da onlar oluyor.

Süper Lig'de yıllardır şampiyon kimse o senenin en etkili oyuncusu da genelde ya santraforu ya da kanat oyuncusu oluyor.

Garry, Feghoul, Onyekuru, Visca gibi.

Kesin bunun sebebi de kritik mevki olmamasından dolayıdır.
Sampiyon olacaksan butun mevkilerin islemesi lazim hemfikiriz. Ama kritik mevki kanat midir buna katilmam. Bir stoper bir orta saha benim icin daha onemlidir.
Sence sahanin kritik olmayan mevkisi hangisi?

Sampiyon olacaksan butun mevkilerin islemesi lazim hemfikiriz. Ama kritik mevki kanat midir buna katilmam. Bir stoper bir orta saha benim icin daha onemlidir.

Önemsiz mevki diye bir şey yok ama kanat dünya genelinde çok önemli hatta ilk sırada olabilir.

İstediğin kadar iyi savunma takımı ol, farkı kanat forvetler yaratıyor.

Hoca bunda da bi değişiklik yapmadıysa maçtan sonraki gün izinli oluyordu futbolcular. Oğulcan antrenmanlarina devam ediyor. Bize böyle oyuncular lazım. Haftada 3 kez saç değiştiren, maçtan sonra izinli olduğu gün çeşmeye kaçan değil bunlar gibi oyuncular.

Ekli dosyayı görüntüle 103314

GSCimbom Mobile App

Bu çocuk zaten bireysel çalışmaları hep yapıyormuş.

Şu an daha çok yapması gerektiğinin farkında.

Önemsiz mevki mi var ula futbolda hepsi birbirine bağlı çark gibi. Bi yerde sıkıntı oldu mu aksıyor tüm oyun. Hepbirlikte defans yapıp birlikte hücum yapıldığında, arkadaşının eksiklerini görüp ona yardıma kostugunda geliyor sonuçlar. Dün gördük ki bazı şeyler yerine oturmuş. Kerem in golde herkesin kerem ile golü beklemesi güzel emstanteneydi

GSCimbom Mobile App

Bu çocuk zaten bireysel çalışmaları hep yapıyormuş.

Şu an daha çok yapması gerektiğinin farkında.
Taylan da aynısını yapıyor. İyi oynadığı Rize maçından sonra bile hala yetersixim çok çalışmam lazım diye demeç vermişti. Bana yeterli bu demeç. Kendini geliştirmesi gerektiğini bilmesi bu işin başlangıcı hatta yüksek yüzdesi bu düşünce yapısı. Gerisi çalışmalarla olur gider.

O maçtan sonraki demeci Taylan a karşı bakış acımı baya değiştirdi.

GSCimbom Mobile App

Çok çalışması lazım, yerli oyuncular forma kapıp iyi oynadıkları zaman mutlu oluyoruz. Bir de golleri sıralarsa muazzam olur.

Hoca bunda da bi değişiklik yapmadıysa maçtan sonraki gün izinli oluyordu futbolcular. Oğulcan antrenmanlarina devam ediyor. Bize böyle oyuncular lazım. Haftada 3 kez saç değiştiren, maçtan sonra izinli olduğu gün çeşmeye kaçan değil bunlar gibi oyuncular.

Ekli dosyayı görüntüle 103314

GSCimbom Mobile App

kays ve riz maçlarını müteakip günlerde idman vardı die hatırlıom

Önemsiz mevki diye bir şey yok ama kanat dünya genelinde çok önemli hatta ilk sırada olabilir.

İstediğin kadar iyi savunma takımı ol, farkı kanat forvetler yaratıyor.
Onemsiz yoktur kritik mevki diyen arkadasa sordum eger kanat kritik ise hangisi degil diye. Tanitimimida yaptim kritik ve risk bence nedir diye. Kotu gununde olan bir kanatin cok buyuk risk yaratmaz takimda. Atamama sikintisina girebilirsin ama bi turlu yine atarsin.
Ben savunma futbolun faniyim onuda unutmayalim 1-0 kazanmak 4-2 kazanmakdan daha cok keyif aliyorum.

Önemsiz mevki mi var ula futbolda hepsi birbirine bağlı çark gibi. Bi yerde sıkıntı oldu mu aksıyor tüm oyun. Hepbirlikte defans yapıp birlikte hücum yapıldığında, arkadaşının eksiklerini görüp ona yardıma kostugunda geliyor sonuçlar. Dün gördük ki bazı şeyler yerine oturmuş. Kerem in golde herkesin kerem ile golü beklemesi güzel emstanteneydi

GSCimbom Mobile App

YA AMA YORUMLARI OKUMUYORSUNUZ SAYIN ADMINIM ADAM KRITIK DIYO BENIMDE TUHAFIMA GITTI NASIL KRITIK DIYE O ZAMAN NERESI KRITIK DEGIL. STOPER MI DEGIL BEK MI DEGIL KALECI MI DEGIL ORTA SAHA MI DEGIL NERESI

AAAAAA AMA YA

Onemsiz yoktur kritik mevki diyen arkadasa sordum eger kanat kritik ise hangisi degil diye. Tanitimimida yaptim kritik ve risk bence nedir diye. Kotu gununde olan bir kanatin cok buyuk risk yaratmaz takimda. Atamama sikintisina girebilirsin ama bi turlu yine atarsin.
Ben savunma futbolun faniyim onuda unutmayalim 1-0 kazanmak 4-2 kazanmakdan daha cok keyif aliyorum.

YA AMA YORUMLARI OKUMUYORSUNUZ SAYIN ADMINIM ADAM KRITIK DIYO BENIMDE TUHAFIMA GITTI NASIL KRITIK DIYE O ZAMAN NERESI KRITIK DEGIL.

AAAAAA AMA YA
türk basını gibiyim söyleyeceklerine dikkat et. yıpratırım seni.

Üst Alt