# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

Onemsiz yoktur kritik mevki diyen arkadasa sordum eger kanat kritik ise hangisi degil diye. Tanitimimida yaptim kritik ve risk bence nedir diye. Kotu gununde olan bir kanatin cok buyuk risk yaratmaz takimda. Atamama sikintisina girebilirsin ama bi turlu yine atarsin.
Ben savunma futbolun faniyim onuda unutmayalim 1-0 kazanmak 4-2 kazanmakdan daha cok keyif aliyorum.

YA AMA YORUMLARI OKUMUYORSUNUZ SAYIN ADMINIM ADAM KRITIK DIYO BENIMDE TUHAFIMA GITTI NASIL KRITIK DIYE O ZAMAN NERESI KRITIK DEGIL. STOPER MI DEGIL BEK MI DEGIL KALECI MI DEGIL ORTA SAHA MI DEGIL NERESI

AAAAAA AMA YA

Eskiden hücum maç kazandırır savunma şampiyon yapardı.

Şimdilerde durum tersine döndü gibi.

Yoksa Atletico Madrid bu kadar loser bir takım olmazdı, yıllardır onlardan iyi savunma yapabilen yolk.

Ogulcan , Emre Kilinc ,Kerem gayet iyiler..

Ardada hirsli daha iyi olacak .

Omer Bayram ve Emre Akbaba da toparladigi vakit,yabanci siniri diye zirlayan Tff ne yapacak bakalim.

Kendini Ronaldo sanan yeteneksizlerdense kendini bilerek oynayan oyuncular her zaman daha iyidir. Ogulcan'in en sevdigim ozelligi bu. Mesela 3 kisiyi calimlamaya calisirken goremezsiniz Ogulcan'i. Bunun yerine topu hemen takim arkadasina verip bos alana hareketlenmeye calisir.

Kesinlikle beyinsiz Ömer bayram da iyi mücadele etti geçen sene ama kendini bi halt sandığı için geri çakıldı

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kanat mi kritik mevki? O zaman hangi mevki kritik degildir sana göre?
Kanat en kritiksiz mevkidir sahada tabi oyle bisey diyebilirsek

fazla soze gerek yok. gercekten bos bi cumle olmus. son senelerin sampiyonlugu garry, onyekuru gibi hizli cevik oyuncularla geldi. yerlerine babel arda gibi yavas oyunculari monte etmeye calistikta noldu?

Hatay maçında çok beğendim, gereğinden fazla top tutmuyor ve seri şekilde pas atıyor. Tektoplar, topuk ve koşu yoluna atılan paslarını beğendim.

Belli bir kalitesi var ama bu yaşına kadar bir oyun stili/karakteri oturtamamış, bunda ülkedeki çöp TD’lerinde payı var. Önemli olan oyun karakterinin oturması ve süreklilik.

Kendisi şuana kadar 11 oyuncusu olacak performansı göstermedi.

Top kontrolünde zorluklar yaşıyor.

Maç eksiği var ve bunu toparlayacaktır fakat ben de diyorum ki maç eksiğini sonradan oyuna girerek tamamlasın.

Yoksa kumaşına bir şey dediğim yok.

10 oyuncunun iyi oynadigi bir takimda mücadele gücüyle biraz bir seyler yapabilir ama yetenek falan kesinlike yok

Top kontrolü felaket kötü.

Üst Alt