# Oğulcan Çağlayan - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oğulcan Çağlayan

Yetenek yok bunda sifir bomboş bi çar bu çocuk yemin ederim. Nasıl bir güç bu seviyere gelmesine sebep olduysa yatsın kalksın dua etsin. Burda bazı arkadaşlar benim inşallah burak yilmaz kadar olur dememe ağızlarını eğe eğe yok yiaaooo ne burağı burak gibi olacaksa futbolu bıraksın falan diyerek gevşek gevşek konusuyolardi. Ulan burağın yarısı kadar oynasa futbol hayatı boyunca sirtlarda taşınır heykelleri dikilir. Florin bratular fabio pintolar gördüm ben bunun kadar hücumda boş bomboş bir adam görmedim.

Bu arkadaşta neden ısrar ediliyor? Tek bildiği şey aldığı topu, aldığı kişiye geri vermek. Onu da yapmakta zorlanıyor.

Üç maç üst üste oynayınca kendini beğenmiş tavırlarla oynadı bugün.Asker olduğu için oynatılan adam komutan gibi dolaştı sahada.

güçlü takımda vasat olabilecek ama çalışkan, işçi denilen 2-3 topçu olur yeri gelir pek çok maçında kahramanı olurlar. ama takımın kadrosu gerçekten kötü. takım, vasatlar içinde arada parlayan sonraki haftalarda sönen oyuncular topluluğundan ibaret. yıldız statüsündekiler desen ölmüş ağlayanı yok. 10 senenin en kötü kadrosu ki o senelerin bir bölümünde yabancı sınırı 6-7´ydi.

Üst Alt