GSC Scout - # Oğuz Aydın - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Oğuz Aydın

Alanya'nın en iyi ve en formda oyuncusu zaten. Bence almamız gereken yerlilerden. Ligden 3 yerli desek Emirhan Topçu, Oğuz Aydın, Gökhan Gül bence. Yurt dışından ise Emirhan İlkhan alınmalı.

Levent mercani takip etmek lazım hem topla gidebiliyor hem de agresif bir isim defansif aksiyonlarda t.calma pas arası vs hep ilk 5te

Levent mercani takip etmek lazım hem topla gidebiliyor hem de agresif bir isim defansif aksiyonlarda t.calma pas arası vs hep ilk 5te
Bu sezonki gibi bir yabancı sınırı olsa olabilirdi ama artık gerek yok. Köhn'ü bulduk oraya Levent denen adama 4 milyon falan isterler gerek yok. Bir tane genç yerli sol bek bulsun scout ekibi yurt dışı, 2.ligten falan.

Fenere mac satmis olmasini gectim Köhn'ü yenemiyorsa yetersiz demektir. Köhn ahim sahim bir defans oyuncusu deil sonucta. Sadece zorladi diye alocaksak Halil Akbunar'i da alalim.

Dedik size açık alan topçusu diye. Pozisyonu bulunca da beyni hata veriyor yani karar mekanizması kötü. Bir diğer konuda, Kasımpaşa ve Alanyadan topçu alınmaz. Sürüyle örnek var 😀

Bu sezonki gibi bir yabancı sınırı olsa olabilirdi ama artık gerek yok. Köhn'ü bulduk oraya Levent denen adama 4 milyon falan isterler gerek yok. Bir tane genç yerli sol bek bulsun scout ekibi yurt dışı, 2.ligten falan.
İlle yerli bek alınacaksa, kiralık Rıdvan' ın nazını çekmek yerine Levent' in denenmesini isteyenlerdendim. Hatta hiç ismi geçmemişken dikkat çektiğim bir oyuncu idi; Okan Hocanın çok önem verdiği tempo konusunda iyi olmadığını, bek oynarken orta saha özellikleriyle fayda sağlayabileceğini de söylemiştim...

Böyle şişirilmişken bence de gerek yok artık, nereye gidiyorsa gitsin. Son maçta gördük ki bek oynamayı öğrenememiş zaten...

Rotasyona katılması gerektiğini düşünüyorum Barış Alper gibi sıçrama yapabilir %100 hazır oyuncu almaya karşıyım potansiyelli oyuncu alıp oturmuş kadroda pişirmek lazım belki 1-2 sene gerekebilir ama benzer seviyelere çıkarabiliriz.

Anadoludan yerli rotasyonu için oyuncu alacaksak en fazla 3 milyon Euro fiyatı olmalı. O paraya da bu çocuğu bırakmazlar gibi.

Dün çok beğendim rotasyona katabiliriz uygun bir rakama bağlarsak iş yapar

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En az 7 8 milyon bonservis isterler iyi oyuncu bence fakat 5 milyona galatasarayli ,alaman altyapısı ereni almadığımız için çok pişman olacaz

Cüzi bir bedele denenmesi uygundur €3m + bonuslar tarzında

UEFA listesinde yerli sayılması da avantaj, ben hep Hollanda altyapılı sanıyordum orada doğduğu için ama TR altyapılıymış

Üst Alt