Okan Buruk: "En az 3 tane oyuncu daha istiyorum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
pva iki haftadir geldiğinden beri oynadığı en kötü oyunları oynuyor. oyun bile denmez ona bak o kadar kötü. oyun görüşüne stilini falan beğeniyorum ama çok dengesiz adam. standartı hiç yok. vasatın üstünde oynasa yeterli bana kalırsa ama vasatın çok çok altında iki haftadir.
PVA, Kerem bunlar kötü başlayıp açılan isimler gibi geçen sezonda kötü başlamışlardı. Bir de transfer sezonunda bazı oyuncuların Kerem, PVA gibi kafaları transferde olabiliyor mesela Nelsson'un bize geldiğinden beri en kötü maçıydı bu maça konsantre olamamıştı.

Malesef Okan hocaya büyük geliyoruz. Yapılacak transferlerde yönetim kaliteden ödün vermezse harika olur. Okan hocanin sezonu tamamlayacağıni dusunmuyorum

Hoca Klopp'ta olsa kenar oyuncusu şart istemesinde bir yanlış yok Cica, Omar başta olmak üzere birkaç topçunun maaşlarından çıkılarak bütçe oluşturulabilir.

Sıkı can iyidir tez cıkmaz,babanın oglu yok karsinda ulanlı mulanlı konusma haddini capını bil.Dalga gecer gibi 6 transfer istersen dalga gecerim bende,beyoglu noterimisin sen her onayladıgın dogru olacak,forum burası isine gelmiyorsa karsıt görus yazma
Sana mı soracağım. Dalga denizde olur. Fikrin varsa konuş laga luga yapma. Dün gelip caka mı satıyorsun sen. Haddini bil haddini. Senin yaşın kadar maçımız var burada. Burada hep aynı düşünecek değiliz. Varsa fikrin Dalga geçmeden adam gibi yaz bizde neden olduğunu yazalım. Bordo klavyeli elindeki klavyeyi bırak uza.

max 3 transfer olmalı

onların da saçma sapan pahalı adamlar değil genç, geri dönüşü olan adamlar olması lazım

transfer obezi taraftarı tınlamanın alemi yok

Sana mı soracağım. Dalga denizde olur. Fikrin varsa konuş laga luga yapma. Dün gelip caka mı satıyorsun sen. Haddini bil haddini. Senin yaşın kadar maçımız var burada. Burada hep aynı düşünecek değiliz. Varsa fikrin Dalga geçmeden adam gibi yaz bizde neden olduğunu yazalım. Bordo klavyeli elindeki klavyeyi bırak uza.
Fikrimi belirttim ben bak oku,,standart bir zeka bu takıma 6 transfer lazım olmadığını bilir,art niyetli yazıyorsunuz,düşünce falan degil bu.Benim yasım kadar mac izleyipte yazıyorsan zaten acil tenise falan yönel,durum cok vahim

forvet
kanat
10 numara
sol bek
stoper

@Hayri Cund @Tuna Köse
Kanat*2 gerekiyor ikisi de sprinter kanat olmalı. Yeri gelir onları oynatırsın maç çözülür.
Görünen o ki 6 tane yabancı oyuncu lazım.
3 tanesi 21 yaş altı kuralına uygun. Stoper ile kanat kısmını buradan halledip.
Forvete de azman birini almak şart gibi görünüyor.
Geri kalan yabancı olmasa da türk gurbtçi falan kovalamak gerekiyor.
Ben solbeke pva gönderilirse biri yabancı 2 oyuncu gerektiğini düşünüyorum. Ne kazım ne ölmer olmuyor oraya içlerinde en iyisi pva o bile yetersiz.
Önceliği defans olan bir bek almak gereekiyor.

Dediğim gibi gurbetçi falan 10 tane oyuncu şart. Alınacak oyuncuların temel özellikleri fizilkli olmaları gerekir. Yoksa yeni kılınçları getiririz

Son düzenleme:
Mehmet Özer denilen şahıs ? Senin fikrine uymak zorunda değilim. Sen de benimkine uymak zorunda değilsin. Bana kalkıp yok 46 diyerek taşşak geçer gibi mesaj yazarsan cevabını alırsın. Düzgünce yazdında durup dururken mi sardık sana ? Hasbinallah ya

Üst Alt