okan koç

Fatih Kaçar

Tecrübeli Üye
Beyler dünden beri bariz herkes TV kanallarında kuduruyor. Hiç üşenmeden oturup hepsini izledim. En eğlencelisi Panda sinan oldu derken Okan Koç konuşmasını izledim.

Sizlerinde bu taraflı ama objektif kardeşimiz hakkında yorumlarınızı merak ettim.

12:20 ve 16:00 arasında konuşuyor

Nereye açacağımı bilemedim konuyu gerekli yere kaydırıverirsiniz modlar kusura bakmayın

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk

Taha Karadeniz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Galatasaray kaosları sever demiş Evren Turhan.

Chaos is a ladder Sayın Turhan.

Oguz Alp Akcay

Tecrübeli Üye
okan koc kim ki? yorumculuk yapabilecek kapasitesi varmi? kim lan bu ?

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
bir haftadir besiktas oyle guclu besiktas boyle guclu gaassarayi yenecek eksigi var top oynamiyor. o kadar güclü ki vuu dikkat etsinler sampiyon besiktas olabilir.
Bir haftadir tum konusmasi buydu iclerine öyle böyle şeyler girmedi

Fatih Kaçar

Tecrübeli Üye
Açıp açıp izliyorum çok zevkli birde panda sinana bakmanızı tavsiye ederim o dahada komim

Gesendet von meinem VOG-L29 mit Tapatalk

Yener Karabag

Parçalı Üye
Yav bu 2 kere büyük takım forması giymiş kullan-at yorumcuları kaale almayın artık..

Adamların bir baltaya sap olduğu yok kendilerini kulüplere atma dersindeler iste..

Hekim Aslan

Aslan Üye
biri de kafasını okşayıp tamam koçum büyüyünce sen düzeltirsin dememiş mi?

Alper Yılmazlar

𝔐𝔢𝔱𝔦𝔫 𝔒𝔨𝔱𝔞𝔶 ℜ𝔲𝔥𝔲 | # 𝟒 |
Yönetici
Süper Moderatör
Bu herif böyle değildi, ümitlenince koyduk ya ağır oldu :asd:
Hatta sen objektif bizden yana demistin bi ara. Bende aynı sekilde severdim ikinci takımım Gs seklinde yorumlar yapıyordu. Taraftar baskısı adama neler yaptırıyor. Objektif gözüken bütün hepsi delirdi dün. O panda'nın hali neydi öyle ;D

Galatasaray hakeme düdük astırmak istediğinde bunlar karşı cıkmıstı. Hakemlerimiz iyidir hakemlerimiz hata yapabilir. Ne oldu aģızınız bir anda lağım oldu : asd :

Berat Ulucan

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Bu Galatasaray'da oynamak istiyordu, Beşiktaş aldı, n'apsın o da ekmek yemek için Beşiktaşlı gibi davranıyor.​

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Hatta sen objektif bizden yana demistin bi ara. Bende aynı sekilde severdim ikinci takımım Gs seklinde yorumlar yapıyordu. Taraftar baskısı adama neler yaptırıyor. Objektif gözüken bütün hepsi delirdi dün. O panda'nın hali neydi öyle ;D

Galatasaray hakeme düdük astırmak istediğinde bunlar karşı cıkmıstı. Hakemlerimiz iyidir hakemlerimiz hata yapabilir. Ne oldu aģızınız bir anda lahım oldu : asd :
Valla Beşiktaşlı olup az saçmalayan bir Ali Ece bir bu vardı bu da delirmiş. Karşısında da Evrenle Uğur var yani Turgay ve Emre gibilerle muhattap olsa napardı kimbilir.

Üst Alt