Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Oktay Mahmuti Şoku!

Yönetim taraftarın gözünde bitmek için ilk adımı attı.Sıra ikinci adımda Melo'yu da almazlarsa tüm taraftarın gözünde biter yönetim.

Ünal Aysal : Basketbolda finale giderken üç kez üst üste Beşiktaş'a yenilmemiz tadımızı kaçırdı.Bunun önlemlerini önümüzdeki sezon için alacağız.

Başarısız olan gider abi.Bu işin kuralı budur.Geçen sezonu hatırlayalım.Terim adı teknik direktörlük için geçerken bi çoğumuz çekimser kalmıyor muydu? İlk döneminden ziyade ikinci dönemi hatırlanmıyor muydu? Mahmuti'nin gidişi herkes gibi beni de üzdü ama Ünal Aysal'ın dediği gibi bizim daha fazla beklemeye tahammülümüz yok.Kısa vadede başarı sağlamalıyız.Çünkü geride heba olan yıllarımız mevcut.Bu sebeple Mahmuti'nin gidişinden çok bundan sonra yapılması gereken hamleler üzerine konuşalım derim.

Sorun Mahmuti'de miydi yani? Sağlam bir kadro ile takımı şampiyonluğa ve Euroleague'de başarıya taşıyabilirdi.

Kimse palavra anlatmasın...

Eğer gerçekten basket takıımı başarısız oldu diye gönderiliyorsa ne diye resmi siteden Oktay Mahmuti 4 yıl daha Galatasaray'da açıklaması yapıyorsun ? Belli ki başka nedenler var, bunun altında, kaldı ki Oktay Hoca sportif anlamda kupa almadı diye başarısız sayılabilir ama tüm sezona bakınca bizler için çok iyi geçilmiş bir yıl mevcut.Avrupa'da Efes'ten de Fenerbahçe'den daha başarılı bir yıl geçirdik, TV'de maçları izlerken Galatasaray'ın tüm branşlarındaki tüm maçlarında son 5 yılda yaşamadığım heyecanı yaşadım.Bunun adı mı başarısızlık ? Başarı için istikrar şart, Oktay Hoca kupa alamayan koç olarak başarısız ise, Ünal Başkan da kupa alamayan başkan olarak başarısız.Oktay Hoca'nın gönderilmesinin nedeni açıklanmalı, biz de kendimizi burda yormayalım.

feshedilemeyen tek sözleşme "taraftarlıktır"... onun dışındaki tüm sözleşmeler feshedilebilir... maalesef...

oktay mahmudi olayına gelirsek olayın altındaki gerçekleri şu an hiçbirimiz bilmiyoruz...

sadece her olay karşısında oraya buraya sallamayı seviyoruz...

oktay mahmudi'yi duruşuyla, tavrıyla, takımı sahiplenmesiyle, ben de seviyorum ama galatasaray'dan daha fazla değil...

adı geçen her isim galatasarayın özlediği başarıyı getirebilecek isimler... galatasaray'ı başarılı bulan arkadaşlar varsa onu bilemem...

bugün yarın çıkar gerçekler orataya o zaman konuşuruz...

fatih terim'in bildiğim kadarıyla menejeri yoktur, ne konuşacaksa kendisi konuşur yönetimle... belki küçük bir ayrıntı ama bence bir o kadar da önemli...

Sorun Mahmuti'de miydi yani? Sağlam bir kadro ile takımı şampiyonluğa ve Euroleague'de başarıya taşıyabilirdi.

Ben kimseyi hedef almıyorum.Ama yönetim kurulunun basket takımını başarısız bulduğu çok açık.Haklı olarak başarı kıstasını lig şampiyonluğu olarak gören bir yönetimimiz var.Sağlam bir kadro konusunda ise bildiğim kadarıyla takımdaki tüm yabancıları Mahmuti aldırdı.Yapılan transferler onun isteğiyle gerçekleşti.Sonuca bağlı olarak bu da bir etkendir bana göre.

Buna kimsenin itirazı olmaz sanırım.

Kimin geldiğine veya gittiğine değil, resmi sayfadan anlaşma yapıldı 4 yıllık dendikten sonra yapılan soytarılığa benim itirazım.

Medya önünde, sayfanda hocaya sahip çıkıyorsan, bunun arkasında duracaksın ADAM gibi.

Benim tepkim insanlarla dalga geçilmesine, ve bu süreçte bilgi verilmemesine.

Bu saatten sonra Obradovicle birlikte Kobe gelse bu soytarılığı örtemez, başarı farklı birşey.

Kimse palavra anlatmasın...

Eğer gerçekten basket takıımı başarısız oldu diye gönderiliyorsa ne diye resmi siteden Oktay Mahmuti 4 yıl daha Galatasaray'da açıklaması yapıyorsun ? Belli ki başka nedenler var, bunun altında, kaldı ki Oktay Hoca sportif anlamda kupa almadı diye başarısız sayılabilir ama tüm sezona bakınca bizler için çok iyi geçilmiş bir yıl mevcut.Avrupa'da Efes'ten de Fenerbahçe'den daha başarılı bir yıl geçirdik, TV'de maçları izlerken Galatasaray'ın tüm branşlarındaki tüm maçlarında son 5 yılda yaşamadığım heyecanı yaşadım.Bunun adı mı başarısızlık ? Başarı için istikrar şart, Oktay Hoca kupa alamayan koç olarak başarısız ise, Ünal Başkan da kupa alamayan başkan olarak başarısız.Oktay Hoca'nın gönderilmesinin nedeni açıklanmalı, biz de kendimizi burda yormayalım.

Umut Öfkeli'ye göre yeni sözleşme imzalanmamasında işi yokuşa süren taraf Mahmuti'nin menajeriymiş.

Kimin geldiğine veya gittiğine değil, resmi sayfadan anlaşma yapıldı 4 yıllık dendikten sonra yapılan soytarılığa benim itirazım.

Medya önünde, sayfanda hocaya sahip çıkıyorsan, bunun arkasında duracaksın ADAM gibi.

Benim tepkim insanlarla dalga geçilmesine, ve bu süreçte bilgi verilmemesine.

Bu saatten sonra Obradovicle birlikte Kobe gelse bu soytarılığı örtemez, başarı farklı birşey.

Abi,resmi site tarafından yapılan açıklamalarda tutarsızlık olduğu çok açık.Bu konuda kim ne derse haklıdır zaten.

Ünal Aysal : Basketbolda finale giderken üç kez üst üste Beşiktaş'a yenilmemiz tadımızı kaçırdı.Bunun önlemlerini önümüzdeki sezon için alacağız.

Demek bu kadar yaptıklarının kredisi 3 maçmış.3 maç kaybedelim bu taraftar seni öyle bir gönderir ki bu kulüpten aklın şaşar.Adnan Polat gibi olur sonun.

:(

moralim bozuldu

ya anlamıyorum neden böyle işlerle uğraşıyolar.

temizlensin artık bu yönetimdeki irlandalılar

Unal aysal surekli soylediklerini yutuyorsun hani 4 yil anlasmistin ben sahsen galatasaray tarihinde unal aysali degil oktay mahmudiyi hatirlarim.yolun acik olsun hocam basarilar.duygusal bag vardi taraftar ile hoca arasinda maddiyattan onemli konular anlayana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt