Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Oktay Mahmuti Şoku!

biraz önce ntvspor'u seyrettim... zaten biliyordum ama şimdi kesinlikle eminim ki; ünal aysal türk taraftar zihniyetine en az 5 gömlek fazla bir başkan...

onun için aziz yıldırım, ali şen, yıldırım demirören, cavcav, sadri şener gibi adamlar lazım bu memlekette...

işin enteresanı o tip adamlar da galatasarayın içinden hiçbir zaman yetişmedi...

sanırım bununla da gurur duyuyorum...

adnan polat vakaasından sonra taraftar "istedik mi herkesi göndeririz bu takımdan" havasına girdi... umarım ünal aysal'ın değerini biliriz...

Son Fener maçında karambole bi gol yeseydik görürdüm ben senin türk taraftar zihniyetini.

Aysal Bjk'ye elenmemiz hevesimizi kursağımızda bıraktı demiş.Ondan mı şimdiye kadar imzalanmadı Oktay hocayla ? 2 senede resmen çağ atladık ama hala hocanın değerini anlayamadık.

kulübün başkanı basketbol takımını başarısız buluyor ve koçunu değiştiriyor olay bundan ibaret neden büyütüyorsunuz anlamadım. Koç bence de başarısız ayrıca transfer seçimleri ve oyuncu değişiklikleri felaket. Taktiksel bilgisi muhteşem tabii ki

Oktay hocayı çok seviyordum.. Yanlız yönetime sallamak için iki tarafı dinlesek iyi olurdu. Ortada eedikodularda dolaşıyor. Belki yönetim haklı gönderdi, yada Oktay Hocaya vefasızlık yapıldı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt