Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti Şoku! | YALANLANDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Oktay Mahmuti Şoku!

oktay mahmudi transfer yanlışlarının v e başarısızlığının üstüne birde yönetimle para muhabbetine girmişse çok da üzülecek bi durum yoktur arkadaşlar, abartmayalım tepkimizi

Efendi bi adamdı ama küfrettiğinden falan bahsediliyor yönetime. Şampiyon olamadık diye gönderildiyse saçmalık,bu kadrodan belki de max.verimi sağladı. Umarım sebebi açıklanır yönetim tarafından. Murat Özyer de çok efendi ve iyi bir coachtu severdim ama başarı gelmeyecek gibiydi,Mahmuti ise eldekinin fazlasını verdi bence. Birkaç takviyeyle iş yapardı. Ne olursa olsun sevmiştik Mahmuti'yi,güle güle Oktay Hoca..

Şimdi ise yerine Ergin Ataman'ın geçeceği söyleniyor. Ataman biraz fazla gergin oluyor maçlarda ama belki de en iyi Türk coach ve GS'li. Ancak ben yine de Mahmuti'nin takımda kalmasını istiyordum nedense..

Kendi ayağına kurşun sıkmak diye ben buna derim.Ne Ergin Atamam nede Erman Kunter,Oktay Hoca gibi olamaz.Taraftarlarla bütünleşemezler.Oktay Hoca'nın farklı bir görüntüsü var.Çok büyük hata,tabi kendisi gitmek istemediyse.

Bence olay paradan kaynaklanıyor. O paranın ciddi fazla bir para olduğu yönetimin sonradan aklına geldi!

Kim gelirse gelsin hakkımıza hayırlısı olsun.Batmak üzere olan Beşiktaş bile sezonu 3 kupa ile kapadıysa yanlış yaptığımız şeyler varmış demek ki.Beni isimler değil,gönül verdiğim kurum bağlar.Başarının ise hangi isimle kazanıldığı mühim değil,yeter ki kazanan Galatasaray olsun.

Basketbol şubesiyle teşekkür yemeğinde hesabı GS Bonus kartıyla ödeyen Ergin Ataman, Sarı-Kırmızılılar'ı iki kupadan etti, şampiyonluğa koşuyor.

O dönemde hala görevinin başında olan Şeref Yalçın ve kurmayları, Ataman ile koyu bir sohbete tutuşur. Yemeğin sonunda ise tüm ısrarlara rağmen hesabı Ergin Ataman ödemek ister. "Aman hocam" itirazı da dinlenmez Ataman, "Sizin yaptıklarınızın yanında az bile" der ve cüzdanından kredi kartını çıkartır. Tecrübeli koç, Beşiktaşlı yöneticilerin bakışları arasında GS Bonus kartı ile öder hesabı. Yöneticilerin kimisi şaşırır, kimisi tebessüm eder. Şifreyi girerken durumun farkına varan Ataman, "Merak etmeyin bonusları Galatasaray ama kupaları Beşiktaş toplayacak" diyerek kahkahaya boğar masayı.

25.05.2012

haber1903 ün haberi.

Basketbol şubesiyle teşekkür yemeğinde hesabı GS Bonus kartıyla ödeyen Ergin Ataman, Sarı-Kırmızılılar'ı iki kupadan etti, şampiyonluğa koşuyor.

O dönemde hala görevinin başında olan Şeref Yalçın ve kurmayları, Ataman ile koyu bir sohbete tutuşur. Yemeğin sonunda ise tüm ısrarlara rağmen hesabı Ergin Ataman ödemek ister. "Aman hocam" itirazı da dinlenmez Ataman, "Sizin yaptıklarınızın yanında az bile" der ve cüzdanından kredi kartını çıkartır. Tecrübeli koç, Beşiktaşlı yöneticilerin bakışları arasında GS Bonus kartı ile öder hesabı. Yöneticilerin kimisi şaşırır, kimisi tebessüm eder. Şifreyi girerken durumun farkına varan Ataman, "Merak etmeyin bonusları Galatasaray ama kupaları Beşiktaş toplayacak" diyerek kahkahaya boğar masayı.

25.05.2012

haber1903 ün haberi.

böyle bir röportajı da var önceden

"Öyle isimlerle görüşüyoruz ki..." - Röportaj - Beko Basket. Ligi

Ünal Aysal: Bizim Oktay Hoca'yla bir anlaşmamız var, ama teknik menajerlik için, koçluk için değil.

Ünal Aysal: Oktay Mahmuti ile kalan 2 senelik kısımdaki teknik menecerlik ve koçluk konusunda görüşmelerimiz var. Parkede kalmasını istiyoruz

iyi de simdi baskan acikladi mahmutinin 2+2 sozlesmesinin mevzusunu. sportif direktorluk felan bi seyler dedi. daha kesinlesen bir sey yok gibi

Yönetimden büyük hatalar gelmeye başladı.

Melo'yu almayacaklar. Yerine alacakları adam bi tutmazsa takım 2 gömlek zayıflar.

Galatasaray taraftarına basketbolu sevdiren Oktay Hoca'yı gönderdiler. Yerine pislik Ergin Ataman geleceği konuşuluyor. Eğer doğruysa daha Galatasaray'ın basket maçlarını izlemem.

Dua etsinler ki takımın başında Fatih hoca var. Dua etsinler ki şike sürecinin başladığı zaman da yönetime geldiler. Aksi takdir de 1 sene yönetimde duramazlardı.

Oktay Hoca %90 gene türkiye'de çalışır seneye , ya Efes ya Fener alır . Yönetime gerekli cevabı orada verir zaten.

biraz önce ntvspor'u seyrettim... zaten biliyordum ama şimdi kesinlikle eminim ki; ünal aysal türk taraftar zihniyetine en az 5 gömlek fazla bir başkan...

onun için aziz yıldırım, ali şen, yıldırım demirören, cavcav, sadri şener gibi adamlar lazım bu memlekette...

işin enteresanı o tip adamlar da galatasarayın içinden hiçbir zaman yetişmedi...

sanırım bununla da gurur duyuyorum...

adnan polat vakaasından sonra taraftar "istedik mi herkesi göndeririz bu takımdan" havasına girdi... umarım ünal aysal'ın değerini biliriz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt