Oktay Mahmuti Takımdan Resmen Ayrıldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti Takımdan Resmen Ayrıldı

Cevap: Oktay Mahmuti Resmen Takımdan Ayrıldı

elmander ujfa melo geldiğindede sallamıştı yönetime millet sonuç şampiyonluk başarısızlıkta eleştirin bence

Herşeyi şampiyonluk gören adam=Herşeyi para olarak gören adam. Kaldı ki herşeyi para olarak gören adam, dünyadaki en rezil adamdır. Bu takım şampiyon olamadı, o şut nasıl kaçar, öh be Ender ne biçim oyun kurduk dedik. Evet yalan yok dedik. Ama hiç bi zaman giren adam sonuna kadar savaşmadan, elinden geleni yapamadan çıkmadı. Siz sevinin şampiyonluğa. Erman Kunter falan kötü koç değil. Belki Mahmuti'den bile iyi işler yapacak. Ama sorun şampiyonluk veya 2.lik değil. Sorun takıma kimlik kazandırmaktı. Oktay Hoca o kimliği kazandırdı ve %90 ihtimalle o kimlik onunla gidecek. Çünkü yerine gelen adam Oktay Hocadan öyle veya böyle farklı olacak. Umarım Fener'e falan gider de bizimkiler kudurur. Çünkü bu şubede başarılı olmayı cidden HAK ETMİYORUZ.

Hic sasirmiyorum artik bu tür olaylara.

Her neden ise, GS yönetimleri taraftarin sevgilisi haline bürünmüs insanlari, hocalar, oyunculari yollamaya cok ama cok merakli.

Onlarca örnekleri var bunlarin.

Sen tutmus, uyum saglamis, iinanilmaz bir sinerji yaratmis adami hangi akil ve mantik icindeki sebepten dolayi yolluyorsun?

Onun yerine gelecek yönetici, hoca veya oyuncu ayni havayi yakalayip yakalatabilecek mi diye hic sormuyor musunuz kendinize?

Ondan sonra aylar ve yillarca o kisinin yerini doldurmaya calisip hep hüsran yasiyoruz.

Tamam GS herkesin ve her seyin üzerinde ama bukadar da akil ve mantik disi, vefasizca, emeklerine karsiligi vermeksizlik yapilmaz ki.

Avrupa'nin her hangi bir ülkesinde böyle bir olaya asla ve katiyet ile sahit olamazsin.

Melo transferinde de ayni tehlike ile karsi karsiyayiz.

Biz basketbolda şampiyon olalım, euroleague'de final 4 oynalım diye sevmedik olum bu takımı. yöneticiler hala anlamıyor mu bunu? Oktay Hocada, Fatih Terim'in dediklerini dedi. Başarı sözü vermiyorum ama sonuna kadar savaşacağımızın sözünü veriyorum dedi. Biz taraftar olarak işin savaşma kısmına bakarız, yöneticiler gibi para değil. Oktay Hocaya ayıp edildi. Çok para istediyse de verilmeliydi. Dipteki takımı, en iddaalı ve korkulan takım yaptı, öyle veya böyle sistem oturttu. Şimdi tutup Ivkovic falan getirmişşin banane. Yönetim ayıp etti, bizi yarıyolda bıraktı, takımı değil. Sırf bu yüzden hep içimde bi kin besleyeceğim. Herşey için teşekkürler Mahmuti. Umarım Lucescu'nun ahını aldığımız gibi Mahmutinin de ahını almayız.

Evet ben de katılıyorum. Hayır Ceo falan olmasın gerek yok , Mahmuti sadece koçumuz olsun. Birazcık zam yap, uzun süreli mukavele yap. Senin yapılanman var zaten, ne diye her şeyi bozup yeniden başlıyorsun.

Ha bir de Beşiktaş bizi yenince alındı bu karar diye bir şey var. Bjk sadece bizi mi yendi? Ülkerspor ile birleşen fb'yi, basketbolda bir ekol olan efes'i yendi ki neredeyse 30 sayı fark yedi, rezil ettiler. Bizim nasıl son periyotlarda şansızlıklarla ve bir iki oyuncu yüzünden (saçma sapan 3lük tercihleri, Andriç'in aldığı teknik faul) kaybettiğimiz belli. Kadroyu takviye edip yoluna devam edersin. İlla yap boz tahtası yapacaklar.

siteden bir teşekkür yazısı dahi yayınlanmadı bildiğim kadarıyla emeklerinden dolayı mahmudiye...yanlış mıyım beyler

yahu izlemeyeceginiz takım GALATASARAY. yönetim işin icine ediyor diye insan sevdasından vazgecermi. herkes biranlık sinirle söylüyor. cem akdagda gitti. herkes gene izledi takımı. neden dolayı oktay hocayla anlaşamadıklarını acıklasınlar artık.

elmander ujfa melo geldiğindede sallamıştı yönetime millet sonuç şampiyonluk başarısızlıkta eleştirin bence

Ne alaka, Oktay Hoca'nın bu şekilde gönderilişi bir transfer eleştirisi kadar basit mi?

Olay başarılı olup olmamak değil, milletle dalga geçip, yalan söyleyen bir Başkan'ın yaptıkları.

yahu izlemeyeceginiz takım GALATASARAY. yönetim işin icine ediyor diye insan sevdasından vazgecermi. herkes biranlık sinirle söylüyor. cem akdagda gitti. herkes gene izledi takımı. neden dolayı oktay hocayla anlaşamadıklarını acıklasınlar artık.

Sadece kulübün değil oktay mahmudinin de bir açıklama yapması gerekiyor.İki kesim içinde ciddi iddialar var iki kesimdede tık yok

İlk mevzu ise artık baya komik olmaya başladı.İnsan eşinden boşandığı için çocuğuna küsebilir mi?Bu durumda aynı.İnsan simgesine,armasına,sevdasına küsebilirmi..Eğer küsüyorsa o ne simgesidir,ne armasıdır,ne de sevdasıdır.Umarım her şey bir anlık sinirdir

Giden her sevgilinin ardından...Ayrılacağı haberleri çıktığından bu yana içimi hüzün kaplamıştı.O kadar yakışıyordu ki Galatasaray'ımın koçluğuna o kenardaki duruşu,mantıklı konuşmaları,ceketini beline bağlaması,bench önünde eğilmesi.Karakter getirmişti takıma 2 senede.2 senede 2 final gördü bu takım.Shipp sakatlanmasa bu sene şampiyon da olacaktı ama olmadı.Bu kadar basit mi 2 senelik yatırımı harcamak.Galatasaray'da başarı hiçbir zaman cezasız kalmaz Lucescu,Gerets,Fatih Terim ve son olarak Oktay Mahmuti.İnsanlar kafayı futbolla bozduğundan dolayı şuan yapılan ayıbın farkında değiller.Zamanı geldiğinde anlaşılacak bu.Her yönetim elbet hata yapar ama bazı hatalar can yakar kalp kırar.Bu hata da can yakan kalp kıran hatalardan bir tanesiydi.Bundan sonra Erman Kunter gelmiş o gelmiş bu gelmiş ne fark eder.Alırız 3-4 tane yıldız belki şampiyon oluruz bazıları unutur gider Oktay Mahmuti'yi.Böyle bir vedayı ne taraftar ne Oktay Mahmuti ne de takım haketmişti.Bilmiyorum belki ben çok romantik düşünüyorum ama takım sahaya çıktığında kenarda Oktay hocayı göremediğim zaman içimde her zaman bir burukluk olacak.Hele Oktay hoca Efes veya Fenerbahçe'ye giderse yıkılırım.Sonunu getiremiyorum yazının tek isteğim kulübü tarafından saygı göreceği bir takımla anlaşsın Oktay hoca ve başarılı olsun.Başarılı olsun ki şuan takımdan ayrılmasına her kim sebep olduysa başını öne eğmek zorunda kalsın.Yolun açık olsun Oktay Mahmuti.Söylesene Aslan Yürekli Hocam Hangi Şampiyonluk Senin Yüreğinden Daha Büyük ?

yok bu yönetim çıldırtır adamı biri oyle yapalım derken digeri boyle yapalım diye çatişiyorlar bence nasıl futbolda fatih hocayı tahminimce istemeyenler var basketboldada bişeyler döndü ama çıkıp birileri açıklasın bence ne kufur olayı nede para olayı bu saatten sonra gelecek senelerde şampiyonluk falan beklemeyin bu takımdan yazıklar olsun size

Yönetim resmi siteye haber olarak geçtiğine göre, önce anlaşmışlar. Daha sonra bir şey olmuş ama ne olmuş ? Bunun açıklanması lazım.

Benim ilk günden beri tahminim Mahmuti nin çok yüksek zam istediği. Çünkü yönetim önce Mahmutinin şartlarını kabul etmiş ve siteden karşılıklı anlaşmayı ilan etmiş. Kimbilir sonradan menejeri araya girip fiyat yükseltmiştir.

Gerçekten Galatasaray da ne zaman birileri bizi sevindirse, ama gitmesin yıllarca kalsın desek mutlaka birileri gelip hevesimizi kursağımızda bırakıyor.

Ben başkan ve yönetimin ne kadar beceriksiz, basiretsiz, tutarsız ve şuursuz olduğunu biliyordum ama bu kadarınıda tahmin etmiyordum. Yemin ediyorum bazen sadece bu adam için maçlara gidiyordum. Artık ne futbol daki transferler ne buradaki gelişmeler zerre kadar umurumda değil.

Bıktım bu işlerden

İnsan en azından biraz saygı gösterirde resmi bir açıklama yapar. Teşekkür eder. Rezil herifler.

Cevap: Oktay Mahmuti Takımdan Resmen Ayrıldı

Ismail Senol ‏@ismailsenol

EL elemeleri dönüşü Mahmuti NTV Spor'a "Bu sene başarısız olacağız, çünkü muhtemelen EL şampiyonu olamayacağız" demişti. Geleceği görmüş.

İlk defa bu sene biraz baskete ilgim artmıştı Mahmuti ve takım sayesinde ama yine kayboldu maalesef.

:sad007::sad007::sad007::sad007: Adam gibi adam,unutmıcaz seni reis.

Uzun senelerdir basketbol takımızı takip etmeye çalışırım.Bazı sezonlar içerisinde başarılı bölümlerimiz olsa dahi '' bu sezon şampiyonuz'' diyebileceğim bir dönem olmadı hiç.Oktay Mahmuti ile başlayan sürece kadar.

Elbetteki Hocanın da bazı hataları olmuştur.Yabancı oyuncu seçimleri, bazı oyuncuları gerektiğince kullanamaması vs. gibi.Fakat son iki sezonun geneline baktığımızda takımımıza kattığı onca değeri göremezden gelip bu başarılı(bence) organizasyona son vermek oldumu hiç.

Şimdi düşünüyorum, acaba bizim bilmediğimiz nasıl bir problem yaşanmış olabilirki çoğu kesim tarafından ''mantıksız'' olarak adlandırılan bu karar alsınsın.Ligi lider bitirmek, Euroleague macerası derken acaba güzel bir ruya gördük ve uyanmayamı geldi sıra diye düşünmeden edemiyorum.

Benim anlamadığım resmi siteden veya yöneticilerden niye hiç açıklama yok bu konu ile ilgili. Başkan papağan gibi her kanala aynı şeyleri konuşuyorda bu adam için 2 satır söz niye söylemez.

Üst Alt