Oktay Mahmuti - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti

Cevap: Oktay Mahmuti | Koç

amma uzattınız ama kızacam şimdi topunuza

GS kulübü ilan yayınlayacak 2 yıl daha bizimle diye

ondan siz ortada sözleşme yok diyenlerin yanında yer alacaksınız

kapatın konuyu kızdırmayın beni lütfen herşey yolunda ayın 15 i bekleniyor

uefa bize ceza vermezse traqnsfer imza hepsi çözülecek bütçe vs

o yüzden haber ses seda yok

:(

Eyüp Yildiz Oktay Mahmuti'ye Fenerbahce ve Efes'ten teklifler oldugunu söylüyor.

Eger öyle birsey olursa Ünal Aysal o dakika istifa etsin

Eğer Oktay Hoca bu Aysal´ın ilgisizliği yüzünden gidecekse defolsun gitsin Aysal.Kimi transfer ederse etsin daha sonra umrumda olmaz.

amma uzattınız ama kızacam şimdi topunuza

GS kulübü ilan yayınlayacak 2 yıl daha bizimle diye

ondan siz ortada sözleşme yok diyenlerin yanında yer alacaksınız

kapatın konuyu kızdırmayın beni lütfen herşey yolunda ayın 15 i bekleniyor

uefa bize ceza vermezse traqnsfer imza hepsi çözülecek bütçe vs

o yüzden haber ses seda yok

:(

Uefa ile Oktay hocanın ne alakası var futbol ayrı bir şube basketbol ayrı bir şube futbol takımı avrupaya gidemicekse basketbol takımının bütçesi mi düşürülecek Oktay hoca mı gönderilecek biraz mantık.

Ben basketbol subesinde kuculmeye gidilecegini duydum.Hocanin istedigi parada cok bulunmus.

Gidecek biri varsa o da yönetim. Eğer beceremeyeceklerse uğraştırmasınlar bizi, istifa etsinler. Bu takım lig finali oynadı, Euroleague'e katıldı, seneler sonra bu camiaya bir kupa getirdi. Ödülü bu mu? Yaklaşık on senedir erkek takımımızı takip ederim, son iki senedir maçları boynu bükük izlemekten kurtuldum. Play-outtan Final Eight'e kalma maçı oynar hale geldik. Azcık vefanız olsun yahu yönetim, çok bir şey istemiyorumuz sizden. Azcık vefa.

Bu kafayla gidersek aksi imkansız. İnşallah Oktay hoca küsüp gitmez, yoksa durumumuz hiç iç açıcı değil.

Şaka bir yana fener dir bizi bu durumlara düşüren

ama kendileri hiç bir şey olmamış gibi transferler yapıyorlar

15 ine kadar hiçbir haber çıkmaz boşuna beklemeyin

Barbaros Çıdal ‏@bcidal

Oktay Mahmudi ile az önce konuştum. Saat 14'de imza atacak. Sonrasında ise hızlıca transfer çalışmaları başlayacak.

yönetim yüzünden gitsende yönetime ragmen kalsanda sen her zaman kalbimizde olacaksın oktay hoca ADAM GİBİ ADAM OKTAY MAHMUDİ.

Üst Alt