Oktay Mahmuti - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti

Cevap: Oktay Mahmuti | Koç

Tek birşey istiyorum senden hocam; Anadolu Efes'e git ve lige ambargo koy, biz de seni ağzımız açık izleyelim. Senin değerini bilemeyenler utansın, Allah onları nasıl biliyorsa öyle yapsın.

677111-9743562-640-360.jpg

:sad007:

Şu sahne var ya şu sahne,hayatımın sonuna kadar unutamayacağım sanırım.Hayatımda ilk kez üzüntüden değil,gururdan ağladım.Bu sahnede ki mutluluğu hiçbir koç yaşatamaz bana.

mahmuti-tutku-shipp.png

Hayatımın hiç bi döneminde son 2 sezon olduğu kadar Galatasaray basket takımını izlemedim.Hatta hiç izlemedim desem yeridir.Bana Galatasaray'ın basketbolda da var olduğunu hatırlatan büyük hoca.Herşey için teşekkürler.

Bu kadar vefasız olacağımız,profesyonelleşme çabası içerisinde plansız ve tutarsız yönetileceğimiz hiç aklıma gelmezdi.Sezon bitmeden resmi site vermedi mi haberi Oktay Mahmuti ile sözleşmemizi 2+2 yıllık uzatıyoruz diye.Bu nasıl bir yönetiliş biçimidir ? Oktay hoca sorun çıkarmış olabilir hatta kendisi de gitmiş olabilir bunu anlarım kendisine hak da veririm ama basketbol yönetimimiz kesinlikle sınıfta kaldı.Başarısızmış Oktay Mahmuti kime göre başarısız acaba ? Yıllardır Fenerbahçe derbisi hariç salona gitmeyen taraftarı salona dolduran karakterde basketbol oynattığı için başarısız ? Herkesin Euroleague'de sıfır çekip gelir dediği laflarını yedirdiği için mi başarısız ? 2 yıl önce dipte olan şubeyi şuanda zirveye getirmesi mi başarısız ? Hele hele Ünal Aysal'ın lafı Beşiktaş'a 3 kez üst üste yenildik bu yüzden Oktay Mahmuti'yi gönderiyoruza getirmesi tamamen bir saçmalık.Oktay hocaya da Cem hocaya da yapılan ayıptır ve her ikisini de yapan bu yönetimdir.

çok beklenmedik bir durum değildi. Shipp sakatlanmasaydı büyük olasılıkla bunlar konuşmuyor olacaktık, ama ben hala elinde ki imkanları iyi kullandığını düşünmüyorum. Yine de gitmesi beni üzdü. Yolun açık olsun aslaan yürekli hocam...

Bu ayrılma falan nereden çıktı? Ünal Aysal şimdi açıkladı. 2 senelik koçluk anlaşması var. 2 sene de sportif menajerlik anlaşması var. Sportif menajerlik anlaşmasını, koçluk anlaşmasına dönüştürmek için konuşuyorlarmış. Yoksa ben mi yanlış anladım? :ays:

bir daha abdi ipekçide "mahmudi mahmudi oktay mahmudiii,şampiyon yap bizi oktay mahmudi" tezahüratını duyamayacağım ve haykıramayacağım için çok üzgünüm.."çok yakışıyordu ya çok...ben halen inanmak istemiyorum.

Bu hocayı gönderdiniz ya.

İşte şimdi Galatasaray menfaatlerini gerçekten düşünmediğinizi anladım.

Dua ediyorum dogru olmasın.

Bu ayrılma falan nereden çıktı? Ünal Aysal şimdi açıkladı. 2 senelik koçluk anlaşması var. 2 sene de sportif menajerlik anlaşması var. Sportif menajerlik anlaşmasını, koçluk anlaşmasına dönüştürmek için konuşuyorlarmış. Yoksa ben mi yanlış anladım? :ays:

anladığım kadarıyla mahmudi koç olarak kalmak istiyor... yönetim de 2+2 senelik sözleşmedeki gibi Basketbolun CEOsu yapmak istiyor...

Üst Alt