Oktay Mahmuti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti

Cevap: Oktay Mahmuti | Koç

ben hala inanamıyorum, her şeyi yanlış yapan, yüzüne gözüne bulaştıran bir yönetim nasıl olurda böyle kaliteli bir hocayı takımımızın başına getirdi. mutlaka yanlışlıkla olmuştur, yada yönetim dışından birilerinin parmağı vardır bu işte

Umarım Oktay hoca uzun süre takımın başında olur.Kazanmanın savunmadan geçtiğini bilen ender coachlardan birisi.

Basket şubemiz iyi gidiyor..Kadrolar korunup bir kaç nokta transferle ligini tozunu alırız..Umarım çomak sokmazlar..

Sportmen’in Bu Haftaki Konuğu Oktay Mahmuti | Salsa Basket

sportmen.png

Hakan Artış ve Yonca Oskay’ın sundukları Sportmen programının bu haftaki konuğu G.Saray Cafe Crown takımının başarılı koçu Oktay Mahmuti oldu.

Mahmuti;

· İçindeki basketbol aşkının ne zaman başladığını,

· Oyuncuları hangi kriterlerine göre seçtiğini,

· Maçı kaybedince soyunma odasında oyunculara neden bağırdığını,

· Efes Pilsen’e geri dön çağrısı gelirse, ne yapacağını,

· Play offlar için yeni bir yabancı oyuncu transferini,

· Onu basketbol sahasında nelerin kızdıracağını,

· Gelecekte milli takımın başına geçip geçmiyeceğini,

· Koç olarak en büyük hedefini,

· Futbolda ve basketbolda şampiyonun kim olacağını,

· Unutulmaz anılarını SPORTMEN’e anlattı.

Sportmen programı 1 Nisan Cuma günü saat 22:00′de SkyTürk’te. Kaçıranlar için ise 3 Nisan Pazar saat 20:00′de ve 4 Nisan Pazartesi saat 18:10‘da tekrarları var.

Tapılacak adam...Seneye mükemmele ulaşıcaz sayesinde diye umuyorum.Yine umuyorum ki seçilecek yeni yönetimin işleyen bu düzeni bozmaz.

oktay hoca mourinhoya acayip benziyor hem karizması hem duruşu hem iş disiplini. onu görünce mourinhonun basketbodaki hali diyorum. iyi ki varsın oktay hoca...

Üst Alt