Oktay Mahmuti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti

Cevap: Oktay Mahmuti | Koç

B_849bfade139e8d9ee9f76f99ae3f9715.jpg

"Burada bulunmaktan tiksiniyorum. Çirkefliği göstermek için istifa mı etmem lazım?

İnsanların emeğe karşı saygısızlığını görmemek için buralardan gitmek lazım."

:(

Oktay Mahmuti: "Bazı maçlar puan maçıdır, bazıları play-off, bazıları ise şeref maçlarıdır. Bu maç bizim için şuanda şeref maçı gibi.."

Helal olsun koç.

Hem basketboldan anlıyor hemde karakter olarak çok muazzam bir insan. Devam reis. Kaybetsende arkandayiz.

yine sacmladi hayri...

bulmusuz büyük ustayi, yine de begenemedik. Bu takimla buraya gelmez inanilmaz dir, ve Feneri her mac en az 85 puabnla oynayan feneri o sayida tutmak... keske elinde bi kac daha iyi adam olsaydi.

Seneye Oktay Hoca'nın basketbol anlayışına göre takım kurmamız gerek eğer yeterli imkan verilirse çok büyük işler yapacağına inancım tam.

Stan van "Gandhi" ?

gandhi-kemal_32351.jpg

Yahu Avrupa'nın en elit savunma koçlarından birine sahibiz. NBA'in en köklü takımlarından birinin koçluğunu yapan, SVG'nin buraya geleceğini hayal edebilmeniz de ayrı bir şey.

iyi alla alla yanlis yazmisim yuzume mi vurmaniz gerekir hatami ?

ben begenmiyorum arkadasim gonlumden gecen koc da stan van gandy ya da dallasi sampiyon yapan koc

unal aysal varken mumkundur merak etme

Üst Alt