GSC Haber - Olağan Genel Kurul Toplantısı | 25 Mart 2017 (Yönetim İbra Edildi) - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Olağan Genel Kurul Toplantısı | 25 Mart 2017 (Yönetim İbra Edildi)

bu adam tam katolik liseli. bi ara galatasaray taraftar hesaları kapatılmıştı bu herif tek konusma ile yaptırmıstı. taraftar uye olmak ıstıyor cok buyuk tehlıke vs vs demıstı

Dursun ibra edildi fakat bugün ki genel kurulu beğendim tabi bazı istisna yalakalar hariç, mevcut durumua ses çıkaran bir takımın kongresi diğerlerinden gerçekten farklıdır.

Sportif başarı inş 2018 den itibaren gelir.

1 sene daha çekecez malesef Dursun'u

ahmet özdoğan güzel konusuyor ibra edenler gece rahat uyuyabilecek mi acaba bi katarlı şeyh alsın su kulubu de rahat rahat takılalım bizde

hakan şükür ve arif erdemi koruyorlar.
bu adamlar 15 temmuzda hepimizi öldürmeye çalıştı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hakan Şükür ile Arif Erdem'in ihraç edilmeme kararından sonra İzmir Marşı söylemek nedir lan :D Ben bunu anlayamadım ne demek şimdi bu? Hala gülüyorum lan allah iyiliğinizi versin :D

Bugün olması gerekenler; Dursun ibra edilmemeliydi ve bunun yanında Hakan ve Arif ihraç edilmeliydi lakin olması gerekenlerin tam tersi oldu. Aklı selim dedikleri genel kurula bak :D

Hakan ve Arif ile Mustafa Kemal Atatürk & İzmir Marşı'nın yan yana gelmesi bile komik :D Ne akpliler ile ne de fetöcüler ile yan yana gelmemeli. İki siyasal islamcı örgütte Mustafa Kemal Atatürk'e yanlamayı bıraksın artık. Komik oluyorlar.

Bu sezon azami 10m € zarar hakkı olan Galatasaray, sadece ilk 6 ayda 40m € civarı zarar yazdı.Ama başkan "ceza gelmeyecek" diyor.Nasıl?

C7xGa36X0AAdFNg.jpg

Futbol takimin aldigi para kadar neredeyse, seneye nolcak? :D
Bosver batis daha hizli olsun, kulup nasil olsa bu kongredekilerin degil mi cikarip borclari odesinler adam basi 100 bin lira mi atarlar taraftara acilen kucak mi acarlar ne yaparlar kendileri bilir.

Su gun yapilan her hareket kulube zarar niteliginde. Kendileri dusunsun bu saatten sonra.

Üst Alt