GSC Haber - Olağan Genel Kurul Toplantısı | 25 Mart 2017 (Yönetim İbra Edildi) - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Olağan Genel Kurul Toplantısı | 25 Mart 2017 (Yönetim İbra Edildi)

İnşallah UEFA ceza keser avrupa ya gidemeyiz ı zaman görürüz ibracilari

fapatalk'dan gönderildi.?

O ayağa kalkıp alkışlayanlarda hain buna çanak tutanlarda hain

Sesini çıkarmayanlarda hain maalesef

Ama hayatımda hiç bu kadar menfaatçi çomarlarla dolu bir topluluk daha görmemiştim

Çıkıp ibra edenlere tek tek sormak lazım hangi belge bilgiye dayanarak hangi veriye göre ibra ettiniz lan bu adamları diye ...

Tek 1 tane savunabilecekleri bir şey yok ...

Ulan aylardır ufakda olsa bir ümitle bekliyorduk bu genel kurul toplantısını belkide 3 saniye bile sürmedi ibra edilmeleri

Yazık vallahi çok yazık

Ulan aylardır ufakda olsa bir ümitle bekliyorduk bu genel kurul toplantısını belkide 3 saniye bile sürmedi ibra edilmeleri

Yazık vallahi çok yazık

Olan oldu
Şu andan itibaren tek şansı kaldı dursun'un.
Oda yanında yöresinde kim varsa hepsini şutlayıp iş bilenleri getirmesi ve başarının gelmesini beklemesi.
2018'de başarı gelmezse bu sefer tekme tokat dayak yiyerek gider.

Olan oldu
Şu andan itibaren tek şansı kaldı dursun'un.
Oda yanında yöresinde kim varsa hepsini şutlayıp iş bilenleri getirmesi ve başarının gelmesini beklemesi.
2018'de başarı gelmezse bu sefer tekme tokat dayak yiyerek gider.

Yok reis benim artık böyle bir beklentim kalmadı bu genel kurulu gördükten sonra

Ülkede futbol malum %50'si siyaset %50'si biatçı adamlarla dolu
Divan Kurulu malum fosiller kaynıyor
genel kurul bir avuç soytarı çoğu
Takım desen bambaşka bir mesele

Bundan sonra tek ümidim takımın komple iflas etmesi be reis

Senin dediğin gibi Arap Rus filan bir iş adamına satılsın klüp Liselierden Genel Kurulundan Divan üyelerinden komple kurtulalım

Başka türlü olacağı yok bu işin be reis

Vallahi klüp komple iflas etsin satalım arkadaş Arap Rus filan dünya zenginlerinden birisine

Dursun adım kadar eminim seneye batırır bu klübü 2018 Mayıs'ında iflasımızı açıklarız ahada görürsünüz ...

Yok reis benim artık böyle bir beklentim kalmadı bu genel kurulu gördükten sonra

Ülkede futbol malum %50'si siyaset %50'si biatçı adamlarla dolu
Divan Kurulu malum fosiller kaynıyor
genel kurul bir avuç soytarı çoğu
Takım desen bambaşka bir mesele

Bundan sonra tek ümidim takımın komple iflas etmesi be reis

Senin dediğin gibi Arap Rus filan bir iş adamına satılsın klüp Liselierden Genel Kurulundan Divan üyelerinden komple kurtulalım

Başka türlü olacağı yok bu işin be reis

Şimdi hepimiz kızgınlık ile Galatasaray'a yüz çevirmekten bahsediyoruz ama öyle bişey olmayacak.

Yine takip edilecek maçları, yine heyecanlanıcaz. Bu sevgi ayrı bişey.

1 sene daha katlanıcaz istemesek de.
Protestolar herşeye varım yapalım ve yapılmalı.

Dursun bu kadar eleştiri aldı, ben açıkcası böyle kongre beklemiyodum. Daha sakin geçer yalarlar ve biter diye umdum.
Ama sağlam geçirdiler, fosiller sonuca etki etti.

Bu son senesinde tudor ile birlikte iyi bir takım kurarsa ve ilk başta çehresini değiştirip işi bilenlerin eline bırakıp kulübü ona göre yönetirse herşey unutulup güncel başarı durumuna bakılır.

Onun dışında dursun'dan önce söveceğim bir ton adam var. O kongre de 70 yaş üstü ölmedikce Galatasaray her 3-4 senede bir böyle problemler ile karşılaşacak.

Ya o değilde bugün Galatasaray Başkanı basketbol için sponsor bulamıyoruz diyor. Galatasaray markasına sponsor bulmaktan aciz bir adamın ne işi var o koltukta?

Üst Alt