GSC Haber - Olağan Genel Kurul Toplantısı | 25 Mart 2017 (Yönetim İbra Edildi) - Sayfa 154 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Olağan Genel Kurul Toplantısı | 25 Mart 2017 (Yönetim İbra Edildi)

Bu sezon azami 10m € zarar hakkı olan Galatasaray, sadece ilk 6 ayda 40m € civarı zarar yazdı.Ama başkan "ceza gelmeyecek" diyor.Nasıl?

C7xGa36X0AAdFNg.jpg

Nasil mi diyor? Aciklayayim.

Her zamanki yalanlarindan biri sadece.

Hakan Şükür ile Arif Erdem'in ihraç edilmeme kararından sonra İzmir Marşı söylemek nedir lan :D Ben bunu anlayamadım ne demek şimdi bu? Hala gülüyorum lan allah iyiliğinizi versin :D

Bugün olması gerekenler; Dursun ibra edilmemeliydi ve bunun yanında Hakan ve Arif ihraç edilmeliydi lakin olması gerekenlerin tam tersi oldu. Aklı selim dedikleri genel kurula bak :D

Hakan ve Arif ile Mustafa Kemal Atatürk & İzmir Marşı'nın yan yana gelmesi bile komik :D Ne akpliler ile ne de fetöcüler ile yan yana gelmemeli. İki siyasal islamcı örgütte Mustafa Kemal Atatürk'e yanlamayı bıraksın artık. Komik oluyorlar.

Aynen Galatasaray'a katkıları olsada onlar vatan haini
Hakan Şükür'ün Akp'den istifa ettikten sonra hocafendiyi defalarca aradım diye beyanatı var
Fetoşun kuklasıydı bilinçli bir şekilde

Atatürk&İzmir marşıyla vatan hainlerinin ne alakası var. Vatanseverlerin simgesi olması lazım normalde

Neymiş CB kandırılmış onun hakkı yok muymuş
Aklıselim düşünenler bu konuda Cumhurbaşkanınında hesap vermesi gerektiğini söyler zaten...
K.Çetinçalı'nın dedikleri Hakan Şükür için GS kulübü içerisinde asla bir aklanma sebebi olmamalı

Arif Erdem&Hakan Şükür ihraç edilmeliydi, Erdoğan'da günü gelince tüm hatalı politikalarından dolayı hesap vermelidir.

Aklı selim olan bunları söyler. Bu genel kurul aklıselim falan değil. Menfaatçi,cahil çakalların dolu olduğu bir genel kurul

Pırıl pırıl gerçek GS taraftarı olan menfaatsiz seven azınlık grubu tenzih ederim

Son düzenleme:
Hakan Şükür sıkı bir cemaatçi olduğunu yıllardır belli etti, onu ihraç etmeyerek sebepsiz yere sorun yaratmış olduk başkalar ile.

Hahaha herkes salak bir sen akillisin zaten.

Adam biliyor normal yoldan devam etse bunu divana almayacaklarini, bu yüzden kurulda cikiyor insanlara oylayin diyor.

benim anlamadığım bu vergi borcu affı geliyor iki yıldır. yaklaşık 500M TL ama borç bi türlü azalmıyor hep artıyor aksine. tamam dolar/tl endeksli artıyor ama bu kadar hızlı yükselemez. DURSUN ÖZBEK İSTİFA!

benim anlamadığım bu vergi borcu affı geliyor iki yıldır. yaklaşık 500M TL ama borç bi türlü azalmıyor hep artıyor aksine. tamam dolar/tl endeksli artıyor ama bu kadar hızlı yükselemez. DURSUN ÖZBEK İSTİFA!
Cezalar o, vergi borclari hic bir zaman affedilemez. Ama zamaninda odemezsen cezalar katlaniyor ve sonunda bu konuda mutabakaya varip indirim aliyorlar, sonra da taksit taksit oduyorlar.

Üst Alt