Olağanüstü Seçim İptal Olmayacak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Seçim İptal Olmayacak

Cevap: Son Dakika | Olağanüstü seçim iptal oldu iddiası

Kaynak : Facebook , Aslan Yuvası :eek:

Adnan Sezgin'in de görevine son verilmediğini söylemişti Şeref Aydın Almanya'da futbolcu bakıyormuş,acaba? :mad:

srfydn Şeref Aydın N.

galatasaray taraftari adnan polat tarafindan kandirilmistir. kendisi adnan sezgin'in istifa ettigini soylemisti, lakin durum oyle degil.

srfydn Şeref Aydın N.

adnan sezgin hala gorevinin basindadir. hatta su siralar seyahatte, scout calismasi yapmaktadir. kendisi oyuncu taramakla mesgul.

srfydn Şeref Aydın N.

adnan sezgin tam 20 gundur almanya'daymis. ayrica cuneyt tanman'la koordineli calisiyorlarmis.

ftw1905

"Eger mali genel kurulu sebep olarak gostermislerse mahkeme karari onemli olur"

ftw1905

"Yonetim Kurulu nun karar defterine secim kararini ne sebeple yazdigina bakilir."

simdi galatasarayi mahkemeye veren sadece 1 kisi demi sinan kalpakcioglu :D

6 ay diye bir süre yok sadece şu an itibari ile seçimler iptal,olağan seçimler mayıs 2012 de,ama yönetim istifa eder yeni olağanüstü seçim kararı alırsa haziran'ın sonuna doğru yapılabilir,tabii Ünal Aysal böyle bir şey olursa ben aday olmam dedi bu gün.

gkmnozdmir Gökmen Özdemir

alınan seçim kararı 28.1'den kaynaklanıyor.. Mahkeme kararıyla bu seçim ilanının bir alakası yok

aliokanci

Avukat Metin Ünlü: Bu karara göre Galatasaray'ı Adnan Polat ve yönetim kurulu yönetmeye devam edecektir.

Polat hukukcuları ile görüşüyormuş..Şuan istifa etse sorun kökten çözülecekmiş.

gkmnozdmir Gökmen Özdemir

alınan seçim kararı 28.1'den kaynaklanıyor.. Mahkeme kararıyla bu seçim ilanının bir alakası yok
Bizim yazdığımız demiş..

Polatın açıklaması

Ancak mevcut şartlarda devam etmek Galatasaray’a zarar vereceğinden, Yönetim Kurulu kararı ile 7 Mayıs 2011 günü, çoğunluk sağlanamayacağı için de 14 Mayıs 2011 günü kulübümüzün Seçim Genel Kurulu’nu yapma kararı aldık.

Fanatik:Bu haberi öğle saatlerinde, Yalçın Dümer "Cim Bom'da seçim zora girdi" haberiyle, sizlere ulaştırmıştı. Haberde Begüm Özkan adlı üyenin, olağan mali kuruldan şikayetçi olup dava etmesiyle ve dosyanın dün Şişli Adliyesi'ne gitmesiyle, seçimin zora girdiği bildirilmişti.

Sporx:

Galatasaray için kritik tarih ise 3 Mayıs. Bu tarihte Beyoğlu Asliye Hukuk Mahkemesi davayı açan Sinan Kalpakçıoğlu'nu dinleyecek. Kalpakçıoğlu dinlendikten sonra ise mahkeme tedbirin kaldırılıp kaldırılmayacağı konusunda son kararını verecek.

hangisini inanam aga ?

Bizim yazdığımız demiş..

Polatın açıklaması

Ancak mevcut şartlarda devam etmek Galatasaray’a zarar vereceğinden, Yönetim Kurulu kararı ile 7 Mayıs 2011 günü, çoğunluk sağlanamayacağı için de 14 Mayıs 2011 günü kulübümüzün Seçim Genel Kurulu’nu yapma kararı aldık.

Evet ;)

adnan polatı galatasarayı bu durumlara dusurdugu için kulubun kapısından sokmamaları lazım,nfret edıyorum canın cehennme senın artık.ne hale getırdınız kulubu sen ve senin şakşakcıların

3 ayrı dava acılmıstı

Biride bu Dilara endicen karısı

Dilara-Endican.jpg

Adnan Polat başkanımız olduğu sürece taraftar stada maça gitmemeli.Ya da gidip HER MAÇ ONURSUZ BAŞKAN İSTEMİYORUZ DİYE BAĞIRMALI,SIRTI DÖNÜK ŞEKİLDE.

Galatasaray üzerinden büyük bir oyun oynanıyor,bakalım sonu ne olacak.Ulan ne günah işledikte bunlar başımıza geliyor?

ne geliyorsa başımıza içimizdeki .... yüzünden geliyor. Nasıl zarar versek diye uğraşıyorlar. Al fb yönetimini getir başa bu kadar zarar veremezler.

Ya bunlar nası Galatasaraylılar ya sırf yeni yönetime zarar vermek için dava açıyolar.O davayı açanların kulaklarını çınlatıyorum şu anda

adnan polatı galatasarayı bu durumlara dusurdugu için kulubun kapısından sokmamaları lazım,nfret edıyorum canın cehennme senın artık.ne hale getırdınız kulubu sen ve senin şakşakcıların

bunun adnan polatla ne alakası var şimdi ? pes artık yahu adam seçime girmeyeceğim dedi zorunda olmadığı halde seçim ilanı yaptı hala adnan polat diyorsunuz sadece başlıkları okumayın...

Üst Alt