GSC Haber - Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | Kazanan Mustafa Cengiz ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Evet 13 Ocak tarihi kesinleştiğine göre , işlerimizi ona göre düzenleyip o günü boşaltman yerinde olacaktır.

Size soylediklerimi kaale alsaniz isi cozeceksiniz aslinda

bu denli sasirmaniz beni de sasirtiyor . Herhangi bir taninma derdi olmayan , isim yapma amaci gutmeyen kimse bu islere girmez , istemez , cunku bu sporculuk gibi maasli is degil, goturusu var getirisi yok

insanlar artik 20 sene onceki gibi bu meselelerden heyecan duymuyorlar , yonetime giriyor musun filan diye takildigim adamlar oluyor divan kurullarinda genc kesimden izleyici olarak gelenler arasinda , yok be ne ugrasacagim cevabi aliyorum

Size soylediklerimi kaale alsaniz isi cozeceksiniz aslinda

bu denli sasirmaniz beni de sasirtiyor . Herhangi bir taninma derdi olmayan , isim yapma amaci gutmeyen kimse bu islere girmez , istemez , cunku bu sporculuk gibi maasli is degil, goturusu var getirisi yok

insanlar artik 20 sene onceki gibi bu meselelerden heyecan duymuyorlar , yonetime giriyor musun filan diye takildigim adamlar oluyor divan kurullarinda genc kesimden izleyici olarak gelenler arasinda , yok be ne ugrasacagim cevabi aliyorum

aday olmaya niyetli kimse yok diyordun.

nerdeyse olası adaylar yüzünden oylar bölünecek diye korkacağız. ne diyorsun bu durum hakkında?

aday olmaya niyetli kimse yok diyordun.

nerdeyse olası adaylar yüzünden oylar bölünecek diye korkacağız. ne diyorsun bu durum hakkında?

Her secimde aday olan ve amaci baskanlik olmayan , kendi de kazanamayacagini bilen kisiler

beni sasirtan son aday oldu biraz , bir adayin ciddi olmasi icin en az 20-25% oy alabilmesi lazim secim gunu , kaybetse bile

Her secimde aday olan ve amaci baskanlik olmayan , kendi de kazanamayacagini bilen kisiler

beni sasirtan son aday oldu biraz , bir adayin ciddi olmasi icin en az 20-25% oy alabilmesi lazim secim gunu , kaybetse bile

Oygl7D.png

o zaman bir daha böyle bir şey yazarken ekle bir zahmet

dursun'un karşısında en az yüzde 20-25 alabilecek aday çıkmaz de

ve o da çıkacak hepimiz biliyoruz

havayı yanlış sezmişsin daha dikkatli olmalısın;)

Son düzenleme:
Eğer muhalif kanadın adayı Mustafa Cengiz olacaksa geçmiş olsun. Güçlü bir profil, güçlü bir yönetim listesi lazım. Muhalif diğer adayların da bu aday lehine çekilmesi lazım. Yoksa genel kurul Dursun'u seçecek, bariz ortada şu an.

Dursun seçilirse, Galatasaray biter. O saatten sonra stada gidip Galatasaray'a destek veren polarcı zihniyetin de, Galatasaray'lılığına edeyim ben zaten.

Ali Güvenç Kiraz çok sağlam bir adayımız olacak diyor. Yasin Çakmak'la beraber en sevdiğim iki üye ama Yasin acele edip Mustafa Cengiz'e destek vereceğini söylemeseydi keşke. Muhalefetin oyları bölünecek zaten durduk yere. Yasin fikrini değiştirebilir gibi geliyor bana tabi Ali Güvenç'in sağlam dediği de ne kadar sağlam olacak orası da ayrı bir muamma.

Üst Alt