Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Sandık Sonuçları | DÖ : 2208 EH : 2073 | Kazanan Dursun Özbek - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Sandık Sonuçları | DÖ : 2208 EH : 2073 | Kazanan Dursun Özbek

Hahahhh şimdiden önümüzdeki dönem belli oldu
Unutmayın bunları sonra ben demiştim demek zorunda kalıyorum
Dursun başkan terimi getirirse baştan ayvayı yedik zaten
Bu başkanın huyu, çok para harcanır, bu sefer ffp de kurtarmaz ve hakkaten batarız
menajerlere milyonlar, çiftlik, evlatlar, kısa-orta vadede rezil sonuçlar, buz kovası, ocak - temmuz, biliyorsunuz neler olacağını
Ya da Terimi getirmezse çete tarafından hain ilan edilecek, ilk kötü sonuçlardan sonra ipi çekilecek, twitter trolleri, medya çullanacak, ibra mibra, yeniden kaos, seçim

Erden Timur: "Yarından itibaren çalışmaya başlayacağız. Galatasaray'ı hareketli bir transfer dönemi bekliyor. İskeleti koruyup takviyeler yapacağız." [TRT Spor]

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
erden bey kırmamak için öyle demiş. yoksa o da biliyordur iskelet değil kılçık olduğunu.

Dursun ilk dönemi gibi istediği kardeşiyle at kosturamaz bence imkanı bile yok çünkü ozgorkoy gibi ve cibara gibi ağırlığı olan 2 adam var erden timurunda maddi desteğini kaybetmek istemez

Üst Alt