Olcan’a 2 Milyon Euro - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan’a 2 Milyon Euro

Cevap: Olcan’a 2 Milyon Euro

Bu sabah kendisi ve klubu ile görüştük anlaştık.. Ufak detaylar kaldı ben artık o bu işe bitmiş gözü ile bakıyorum... Bu haberi İlk twitterda paylaştım.. Buraya anca sıra geldi:D Alper içinse ETİ devrede... Kendisi İstanbuldan ev bile baktı o konuda bekliyoruz...

Renktaş kaça anlaşılmış, takas falan var mı gibi konularda bilgin var mı?

gökhan töre tamam desin HSV satar.verin 7-8 milyon euro bonservis bakin nasil satiyorlar.2 tane süper adam alsak bu is tamamdir.töre-podolski :)

Galatasaray'ın Olcan Adın ile anlaştığı bilgisini almış bulunmaktayız. Bi aksilik olmazsa O artık Galatasaray'lı. GSG Özel Haber imiş.

Galatasaray Gazetesi oluyor sanırım. İnanmak istiyorum sadece, sağ kanada da yardıran bi eleman gelse yakarız bu gezegeni.

Galatasaray Gazetesi oluyor sanırım. İnanmak istiyorum sadece, sağ kanada da yardıran bi eleman gelse yakarız bu gezegeni.

Şu mesaja inan bence ;

Bu sabah kendisi ve klubu ile görüştük anlaştık.. Ufak detaylar kaldı ben artık o bu işe bitmiş gözü ile bakıyorum... Bu haberi İlk twitterda paylaştım.. Buraya anca sıra geldi:D Alper içinse ETİ devrede... Kendisi İstanbuldan ev bile baktı o konuda bekliyoruz...

@Olcanadin

Olcan Adın

aslanların sessiz kaldıgı yerlerde kuşlar kartallar volta atar;ama bilmezlerki aslan o sessizliği bozarsa kıyamet kopar.CHE

2011 ocakta atmış bu mesajı ...birileri hala retweet yapıyoda :D

GSGTuna Tuna Yüksel

Olcan Adın'ı tanıyan Balıkesir'liler hep neden onun Galatasaray'lı oldugunu söyler onu anlamış değilim. İyi bir GS taraftarı imiş.

Üst Alt