Olcan’a 2 Milyon Euro - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan’a 2 Milyon Euro

Cevap: Olcan’a 2 Milyon Euro

3 milyon euro+aydın gayet mantıklı, tabi serkan kurtuluş da olabilir. ikisi de genç olmalarına rağmen leş adamlar zaten

Aydın'ı takasta teklif edersek Antep camiası kötü algılayıp transferden vazgeçebilir.

Yabancı oyuncu almak için acelemiz yok. En iyi yerlileri toplayıp, ŞL yerli kadrosunu netleştirmemiz lazım seneye kadar.

Olcan'ı beğeniyorum. Bir de sol bek bile oynar demişti bir arkadaş. Defansif katkısı da varsa çok iyi olacak. Devre arası vaktimiz yok. Bence anlaşmalar yapılmıştır yerlilerle. Prosedür gereği hoca daha liste verecek filan deniyordur.

Yabancı oyuncu almak için acelemiz yok. En iyi yerlileri toplayıp, ŞL yerli kadrosunu netleştirmemiz lazım seneye kadar.

Olcan'ı beğeniyorum. Bir de sol bek bile oynar demişti bir arkadaş. Defansif katkısı da varsa çok iyi olacak. Devre arası vaktimiz yok. Bence anlaşmalar yapılmıştır yerlilerle. Prosedür gereği hoca daha liste verecek filan deniyordur.

mantıklı.

Bu sabah kendisi ve klubu ile görüştük anlaştık.. Ufak detaylar kaldı ben artık o bu işe bitmiş gözü ile bakıyorum... Bu haberi İlk twitterda paylaştım.. Buraya anca sıra geldi:D Alper içinse ETİ devrede... Kendisi İstanbuldan ev bile baktı o konuda bekliyoruz...

Burada itibar edilecek en en önemli husus Olcan'ın kendi açıklamaları. Menejerimle görüşmeler sürüyor gibisinden açıklamaları vardı. Haber asparagas değil yani. Benim için önemli olan bu.

Üst Alt