Olimpiyat Sarı-Kırmızı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olimpiyat Sarı-Kırmızı!

Cevap: Olimpiyat Sarı-Kırmızı!

Olimpiyat Stadı için mi söylüyorsun ?

Farketmez valla. Gecen sene de kötü bir dönem gecirdik diye hemen sattik takimi. Hadi cok kötüyüz diyelim, en azindan kulübe yarim sezonda 25 Milyon Euro para kazandirirdik. Bu sene doldurursak 60 Milyon Euro. 1000 kisiye oynuyorduk Galatasaray olarak. Büyük ayipti valla.

Farketmez valla. Gecen sene de kötü bir dönem gecirdik diye hemen sattik takimi. Hadi cok kötüyüz diyelim, en azindan kulübe yarim sezonda 25 Milyon Euro para kazandirirdik. Bu sene doldurursak 60 Milyon Euro. 1000 kisiye oynuyorduk Galatasaray olarak. Büyük ayipti valla.

Dediğin olayı gerçekleştirenler çekirdekçi tayfa Onur. Yoksa kale arkaları yine doluydu Arena'da. Çekirdekçi tayfa gelmeyince bomboş gözüküyor stat.

Fenerbahçe geçen seneki Manisa (ZTK) maçını 10 kişiye falan oynadı heralde. Bunu da yazın o zaman.

Son 1 yıl hariç o stadı bizim kadar dolduran taraftar yok.Herşeye kötü tarafından bakıp duruyosunuz.Bayılıyorsunuz eleştirmeye herşeyi.

Yeni yönetim,yeni teknik direktör,yeni takim ve yeni sezon oldugu icin kalabalik olmasi lazim,moral ve motivasyon acisindan cok iyi olur,bu mac sezon ortasinda olsaydi kimse onbinleri beklemezdi zaten.

bu maça kesin gideceğim bilet fiyatlarını sorun yapan arkadaşlar yapmasınlar :)

hiç alternatifiniz yoksa olmadı ultraslanla kalkan bir otobüse atlayın bedavaya bile girersiniz maça.

Ben en çok yabancı futbolcuları merak ediyorum. Misimovic geçen sene almanlara röportaj vermişti. Galatasaray çok büyük bir kulüp. Taraftarı inanılmaz. Deplasmana İzmire gidiyoruz. 50 bin Galatasaraylı oraya geliyor. Her yerde böyle oluyor :)

Olimpiyatta hepsi şaşıracak.

bu maça kesin gideceğim bilet fiyatlarını sorun yapan arkadaşlar yapmasınlar :)

hiç alternatifiniz yoksa olmadı ultraslanla kalkan bir otobüse atlayın bedavaya bile girersiniz maça.

Ben en çok yabancı futbolcuları merak ediyorum. Misimovic geçen sene almanlara röportaj vermişti. Galatasaray çok büyük bir kulüp. Taraftarı inanılmaz. Deplasmana İzmire gidiyoruz. 50 bin Galatasaraylı oraya geliyor. Her yerde böyle oluyor :)

Olimpiyatta hepsi şaşıracak.

Misimoviç bilmiyodu ki İzmir'de maça gidenlerin çoğu İzmir'de oturanlar olduğunu :D

35 çok az..Fatih Terim diyoruz Melo Selçuk diyoruz 35 bin yinede..Geçen sene Sarp Barış oynarken 25bine yakın taraftar vardı:)

Haklısın.:)Galatasaraya destek olmak, yeni transferlerimizi izlemek isteyen ve maça gidebilme imkanı olan herkes o stadda olmalı.

Umarım beklenenden daha fazla taraftarımız stadda olur.:)

Olimpiyattaki maçımızın bu mevsime denk gelmesi iyi oldu, inşallah uğurlu gelir ilk maçımızda..

Haklısın.:)Galatasaraya destek olmak, yeni transferlerimizi izlemek isteyen ve maça gidebilme imkanı olan herkes o stadda olmalı.

Umarım beklenenden daha fazla taraftarımız stadda olur.:)

İnşallah beklenen taraftar olur, beklenen futbol ve sonuç olur..Aslanlarımız iyi başlasın iyi devam ettirsin harika bitirsin inş.

Üst Alt