Olimpiyat Sarı-Kırmızı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olimpiyat Sarı-Kırmızı!

Cevap: Olimpiyat Sarı-Kırmızı!

Kazanılan bilet paraları İBB'ye mi gidecek ? 50 bin gsli gelse,ciddi para ediyor çünkü.:)

Farketmez valla. Gecen sene de kötü bir dönem gecirdik diye hemen sattik takimi. Hadi cok kötüyüz diyelim, en azindan kulübe yarim sezonda 25 Milyon Euro para kazandirirdik. Bu sene doldurursak 60 Milyon Euro. 1000 kisiye oynuyorduk Galatasaray olarak. Büyük ayipti valla.

Ben hiç bin kişiye oynadığımızı görmedim. Ama fenerbahçeyi yüz kişiye oynarken gördüm.

O tarz küçük takımlarla yapılan basket maçlarında en çok Galatasaray taraftarı oluyor salonda 6 bin ortalamamız var nerdeyse.

İsteyen üzerine alınsın istemeyen alınmasın, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan çok kişi var. Gerek forumda gerekse normalde.

Efes geçen sezon normal sezonda en fazla 200-300 kişiye oynamıştır Ülker gibi.

Sanki normal sezonda bütün salonlar 10 bin çekiyor da bir biz eksik kalıyoruz.

Olimpiyat stadinda bu mevsimde oynamamiz cok iyi,Sivas ve Kayseri deplasmanlarinin kis mevsimine denk gelmemesi,Mersin ve Antalya deplasmanlarininda yaz mevsimine denk gelmemesi cok iyi bizim icin.

İsteyen üzerine alınsın istemeyen alınmasın, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan çok kişi var. Gerek forumda gerekse normalde.

Efes geçen sezon normal sezonda en fazla 200-300 kişiye oynamıştır Ülker gibi.

Sanki normal sezonda bütün salonlar 10 bin çekiyor da bir biz eksik kalıyoruz.

Ve bir çok maçın cumartesi öğlen ( iş saati) olduğunuda unutmamak gerek.

IBB taraftarlari tüm sene katlaniyorlar o stada bizim taraftarlar senede brdeca bile katlanamiyorlar :(

valla gecen sene o soğuktan sonra bi daha gitmeye tövbe etmiştim ama bu sefer ligin ilk maçı olunca şartlar değişti 3 arkadaşımı daha zar zor ikna ettim biletimizi aldık inş mactayız pazar günü :) bu arada ilk hafta olimpiyat cok iyi olmuş kışa denk gelmicek

Bir defa Olimpiyat'ta 17 defa Arena'da oynayacağız bu sene.

Şu maç Arena'da olsaydı 19.30'da evden çıksam yetişirdim ama Oimpiyat'ta olduğu için 13.00'de falan ne olur ne olmaz diye yola düşmen gerekiyor. Everest'e tırmanmak Olimpiyat'a tırmanmaktan daha kolay.

Trabzon falan diyenler olmuş, BMN'ye bakarsanız "Bilbao maçı Olimpiyat'ta olursa gitmem" diyenler çoğunluktaydı.

Kısacası keyfimizden cümleler sarfetmiyoruz. Geçen sene İBB deplasmanına giden biri olarak söylüyorum bunu. 2. FT döneminde de o stattaydık. Katlanın matlanın demek öyle olmuyor.

aynen öyle geçen sene 3-1 yenildiğimiz maçta tepeye tırmanırken resmen aşağıya yuvarlandım her tarafım camur oldu ustune hayatımda yemediğim soğuğu yedim o gün o yüzden insanları bu konuda sorgulamak yersiz tabi haftaya samsun macı boş olur o zaman eleştiri yaparlar

Sanma ki dönerim artık geriye,

Bu sana aşkımdan en son hediye,

Beni hatırlayıp ağlarsın diye,

Kapına kırmızı bir gül bıraktım.

Ellerde cigara seni izledik,

Kırmızı gülleri kapına serdik,

Tutmadın sevgilim ellerimizden,

Koştuk biz yine Cimboma geldik.

bu bozbaykuslar yine pankart falan hazirlamislar gündeme bomba gibi düsecegiz diyorlar. inci sozlukte duyurular bolumune yazmislar. bakalim be yapacaklar ;~)

Bir defa Olimpiyat'ta 17 defa Arena'da oynayacağız bu sene.

Şu maç Arena'da olsaydı 19.30'da evden çıksam yetişirdim ama Oimpiyat'ta olduğu için 13.00'de falan ne olur ne olmaz diye yola düşmen gerekiyor. Everest'e tırmanmak Olimpiyat'a tırmanmaktan daha kolay.

Trabzon falan diyenler olmuş, BMN'ye bakarsanız "Bilbao maçı Olimpiyat'ta olursa gitmem" diyenler çoğunluktaydı.

Kısacası keyfimizden cümleler sarfetmiyoruz. Geçen sene İBB deplasmanına giden biri olarak söylüyorum bunu. 2. FT döneminde de o stattaydık. Katlanın matlanın demek öyle olmuyor.

Trabzon diyenler olmuş çünkü 60.000 kişi de doldurdu onlar maçları olduğunda, bakma sen gitmem diyenlere.

Yine bir o kadar kişi gidebilirdi.

Üst Alt