Ön Çapraz Bağ Yırtılması - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ön Çapraz Bağ Yırtılması

Futbol hayatımı bitiren hadisedir. Zaten hiç bir zaman profesyonel olarak oynamadım ama halı saha maçı bile yapamıyorum. Çapraz bağ ve aşil tendom kopma riski beni günden güne bu işten soğuttu. Çok çeviktim eskiden özellikle pandemi ile gelen kilo artışı sonrasında vücudumun hamlaşması spor hayatımı bitirdi.

Bazen ufaklık ile futbol oynuyorum ama risk hep aklıma ya bağlarım koparsa diye çoğu zaman zorlamıyorum gol olacaksa olsun ucunda ölüm yok ya diyorum. Yaşamadığım hastalığın korkusu beni yiyip bitirdi cehalet mutluluk derler ya aynen öyleymiş

Zamunda sitesinde indirdiğim tendon ameliyatı videosu izlediğim günden beri böyleyim. sadece diz bilekte değil genel olarak vücudumun çoğu bölgesine karşı daha naziğim artık seks hayatım bile bitti. Hanım değiştirelim mi der ben yılların misyoneriyim babam liseye yazdırdı o günden beri başka şeyi bilmem. Hanımda sitem ediyor ama vücuda alıştırmadığım birşey yaptıramam diyorum yoksa sakatlanırım Allah korusun.
Herkes dikkat etsin ısınmadan hiç birşey yapmayın burada temel iki nokta biri ısınma iki vücudumuzu bilmek.

Çok yanık bir olay oldu geçenlerde Telefonum düşüyordu, masada uzansam belki yetişirdim ama yapmadım çünkü ben bir maymun değilim en son kolumu sıraya girmek için askerde uzatmıştım.
Abi abartı olmuş, ısınalım sonra vücudumuzun sınırlarını keşfedelim derim. Saygılar

benim dize bi kere bişey oldu döndü gibi krtt diye ses geldi o günden beri top fln oynayınca dizin orta sol kısmı kasılıyor ve ayağımı full hız boşa sallayınca fln ağrıyor dra fln gitmedim aslında gittim de böyle bişey anlamam şişmişken mr lazım fln dedi ben de nerden bulucam onu dedim. menüsküs fln olabilir bağdan ziyade. ne acaba
kıkırdak olayı olabilir başkan . Dizde en ufak bir şeyde en temizi MR çektirmek ama net görünmesi için ve kontrol ettirme açısından kesinlikle güvendiğin doktor olmalı (ameliyat meraklısı doktorlarda çok var)

ben çapraz bağ koptuğundaki içten gelen sesi unutamam. baya odun kırılırmış gibi ses geldiydi.

Futbol hayatımı bitiren hadisedir. Zaten hiç bir zaman profesyonel olarak oynamadım ama halı saha maçı bile yapamıyorum. Çapraz bağ ve aşil tendom kopma riski beni günden güne bu işten soğuttu. Çok çeviktim eskiden özellikle pandemi ile gelen kilo artışı sonrasında vücudumun hamlaşması spor hayatımı bitirdi.

Bazen ufaklık ile futbol oynuyorum ama risk hep aklıma ya bağlarım koparsa diye çoğu zaman zorlamıyorum gol olacaksa olsun ucunda ölüm yok ya diyorum. Yaşamadığım hastalığın korkusu beni yiyip bitirdi cehalet mutluluk derler ya aynen öyleymiş

Zamunda sitesinde indirdiğim tendon ameliyatı videosu izlediğim günden beri böyleyim. sadece diz bilekte değil genel olarak vücudumun çoğu bölgesine karşı daha naziğim artık seks hayatım bile bitti. Hanım değiştirelim mi der ben yılların misyoneriyim babam liseye yazdırdı o günden beri başka şeyi bilmem. Hanımda sitem ediyor ama vücuda alıştırmadığım birşey yaptıramam diyorum yoksa sakatlanırım Allah korusun.
Herkes dikkat etsin ısınmadan hiç birşey yapmayın burada temel iki nokta biri ısınma iki vücudumuzu bilmek.

Çok yakın bir olay oldu geçenlerde Telefonum düşüyordu, masada uzansam belki yetişirdim ama yapmadım çünkü ben bir maymun değilim en son kolumu sıraya girmek için askerde uzatmıştım.
Zamunda kim kardashian ha

IMG_0470.JPG
4.5 saatlik bir ameliyat sonrası idi

IMG_0479.JPG

Diğer bacakta dizin üst kısmı kas kütlesi olarak fotodakinin 2 katı falandı

Anafikir : Esnemeden , açma germe yapmadan hareket etmeyin asla arkadaşlar. hala her sabah eski beden eğitimi dersinde boyun gol bacak basic esneme hareketlerini yaparım. genede yaş 36 sabah kalkınca kolları açığ gerindiğimde katır kutur mozartın senfonisi çalıyor :D

Üst Alt