Önlibero Önerim "Michael Ballack"


Chelsea ile anlasamadilar bugün.. Kendisi Almanyanin son Yillardaki en iyi oyuncusu. malesef bir Sakatlik gecirdi Son Özel macta ve Dünya Kupasina Forma giyemiyecek Almanya´nin takim kaptani Ballack..Teknigi, Kafa Toplarda hakimiyeti ve cok etkili Sutlari ile Besiktas´taki begendigimiz Farbian Ernst´in iki Gömlek üstü bir Oyuncu...Ballack Bonservis bedeli ödenmeden alinabiliyor.Yasi 33 bence en az 2 Sezon oynayabilir zaaten kendi istegide Chelsea´da 2 Sezonluk Kontratdi.Hay su Önlibero´ya taktiniz. Defansif Orta Saha..!! Rahatladinizmi..! Basligin Yazilis derdine düsenlere selam olsun..! Biz Burda Futbolcu derdindeyiz..!!MIchael-ballack-wallpaper-10-457x512.jpg
 
Cevap: Önlibero Önerim "Michael Ballack"Ön libero değil bu adam.4-3-3'te şurda oynar:-------DMFDMC--------AMCYani iki yönlü ama defansif özellikleri fazla oyuncu.Oraya da cuk oturur.Ama yaşlandı.Daha gencini alsak daha iyi olur.
 
Cevap: Önlibero Önerim "Michael Ballack"Bu adamın bonservisinin olmaması yıllık 4-5 milyon Euro istemiyecek olması anlamına gelmiyor :D
 
Cevap: Önlibero Önerim "Michael Ballack"Aga adamın peşinde Schalke var,4-5 istese Schalke niyetlenmez.4-5'i Chelsea'de alır,yarısı vergiye zaten.Rahat olun.
 
Cevap: Önlibero Önerim "Michael Ballack"Bu yıla ayırdığımız bütçe bahsi geçen futbolcunun yıllık ücretini anca karşılar. Ayrıca açıklamalar, davranışlar savaçı bir kadro yaratmaya çalıştığımızı gösteriyor. Ballack futbolunun son baharında bize bu ihtiyaçları giderecek şekilde katkı verir mi, vermez.
 
Cevap: Önlibero Önerim "Michael Ballack"Arkadaslar...Ballack cok yüksek Para alan bir Futbolcu degil öyle olsa bile Schalke pesine düsmezdi..Ballack Alman Futbolcusu, Alman Futbolcusu nasil disiplinlidir siz de bilirsiniz.. Alman Futbolcu Savasan Futbolcudur..Alman Futbolcusu hic bencilde degildir.. Almanyada siradan Futbolcular Ernst ve Fink sizlere örnekl olmalidir bence ben burda Ballack´dan bahsediyorum...Ballack Tas catlasa Elano kadar para alir ki sanmiyorum onun alacagi para anca Kewell kadardir..Siz bunu Carlos gibi Paragöz disiplinsiz Brezilyalilara benzetmeyin..
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt