Önlibero Önerim "Michael Ballack" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önlibero Önerim "Michael Ballack"

Cevap: Önlibero Önerim "Michael Ballack"

Şuanki değerinden bahsediyordum reis :tiphat:

Elano'ya 7 milyon verecek takım söyleyebilr misin 2,3 tane hocam ?

Premier Lig'den talibi çıkar belirli bir takım söylemem ki yanlış olur.. O bölgede eksiği olan bir takım o parayı rahatlıkla verebilir.. Hele dünya kupasında biraz iş yapsın 10 milyon euroya bile satarız ki bence 8-9 milyon euroya gidecek bu yıl...

Kim bilir belkide Haldun Üstünel hep bu Futbolcu icin Ingiltereye gitmistir ;)

Öncelikle başlığı önlibero önerisi olarak açan arkadaş değiştirsin.. Sol ya da sağ içte oynar Ballack...

Diğer yandan Chelsea sözleşme uzatacaktı Ballackla neden vazgeçtiklerini anlamadım.. Sakatlığı ne kadar sürecekti bilen var mı ?

EPL ligini konu dışı tutarsak o parayı ancak astronomik bütçesi olan takımlar verebilir , verir. O takımlarda Elano'yu şu haliyle istemez şüphesiz.

Yine Elano'nun bu formsuz ve kondisyonu düşük hali EPL takımlarının ve o parayı verebilecek EPL takımlarının iştahını kabartmıyordur .

Neyse konumu Ballack :tiphat:

Öncelikle başlığı önlibero önerisi olarak açan arkadaş değiştirsin.. Sol ya da sağ içte oynar Ballack...

Diğer yandan Chelsea sözleşme uzatacaktı Ballackla neden vazgeçtiklerini anlamadım.. Sakatlığı ne kadar sürecekti bilen var mı ?

Basligi degistiremiyorum ama ilk yaziya yazdim kirmizi..

Ağustos'ta dönecek diye biliyorum

EPL ligini konu dışı tutarsak o parayı ancak astronomik bütçesi olan takımlar verebilir , verir. O takımlarda Elano'yu şu haliyle istemez şüphesiz.

Yine Elano'nun bu formsuz ve kondisyonu düşük hali EPL takımlarının ve o parayı verebilecek EPL takımlarının iştahını kabartmıyordur .

Neyse konumu Ballack :tiphat:

Yahu sen başlattın Elano konusunu :eek: Katar Rusya diyorsun çıkar diyorsun Epl diyorum yine çıkar diyorsun anlamadım ki :asd:

Bence de uzatmaya gerek yok Ballack'ı tartışmak varken ;)

ok :)

Bu arada Arkadaslar Elano konusunda hic acele konusmayin.. Hele bir Dünya Kupasi maclari bitsin.. Eminimki Elano kalsin diye söylemlerde bulunanlar 100% olacaktir.

Bak ben Elano'yu yıllardır izleyen biri olarak konuşuyorum. Ne olursa olsun bu adamın arkasında yer aldım ancak Elano Türkiye'de yapamaz gibime geliyor artık.. Elano'yu oynatmak için onun mücadele gücü eksikliğini kapatacak iki adam lazım bize ortasahada... Adam için transfer yapmak da şu an elimizde değil açıkçası bu yüzden gitmesi ve ondan gelen parayla bir önlibero bir de box to box oyuncusu alınması taraftarıyım..

Ballack en az 4 ister reisler

Atıyorum Schalke'ye değil de bize gelmesinin bir sebebi olması lazım değil mi?

Ballack 33 yaşında buraya gelirse yılda 4 milyon euro dan aşağı almaz. İyi oyuncu ama Türkiye de ne kadar istekli oynar orasını bilemem. Örn. Elano,Jo,Lincoln.

Üst Alt