Önlibero Önerim "Michael Ballack" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önlibero Önerim "Michael Ballack"

Cevap: Önlibero Önerim "Michael Ballack"

gladiatordown.jpg

Yıllık alacağı parayı geçtim, ön libero olarak denmesi bile garip. Bu adamı alıp ön liberoya hapsedecek kadar lüks bir takım değiliz daha.:)

Almanya'ya döner. Türkiye falan hikaye.

Ballack 4-3-3 çift yönlü defansif oyuncu için en ideal adamdır.Ama artık bu kadar yaşlı adamlar alınmamalı.

Önlibero degil..!!!!

Deffensif Orta Saha..!!!!

Rahatladinizmi..! Artik Su basligi gecinde su Futbolcuyu tartisalim..!!

2 sene faydali olur kesinlikle, ihtiyacimizi görür. Bonservisi olmamasi da avantaj ancak hedefinin neredeyse kalmamis olmasi ve yasi dezavantaj. Cekimser oy kullaniyorum:) Ama hava getirir takima Ballack.

Ağustos ayında dönecek sahalara diyorlardı.Eğer iyileşirse bende çok isterim.

Bonservis ödememiz gereken, ama yıllık 2 milyon alcak bir oyuncuyla aynı hesaba gelir mali olarak.Guti'yi yaşlı vs. sebeplerden istemeyen yönetim, Ballack'ı da düşünmez bence.

Yaşlı, eskisi gibi değil lafları açıkçası bana çok boş geliyor.. Bonservisi elindeyken Ballack müthiş bir transferdir.. Bu adamın bize en çok gereken özelliği mental seviyesinin yüksekliği ve bunu da kaybetmiş değil... Oynadığı maçlarda da 8 km'den aşağı koşmuyor bu adam... Ernst'in kral olduğu ortamda Ballack efsane olur...

Yıllık ücreti Elano'nun bonservisi kadar. :eek:

Ha bende isterim gelmesini ama kanımca Ballack'ın gideceği en kötü takım bile ya Milan ayarında olur ya da Katara yıllık 15 Milyon'a gider

Ballack benim ütopyalarımdan biri. Şu an faal olarak oynayan en sevdiğim futbolcudur. Çünkü kendisinde eski Almanya'yı görüyorum :) Euro 96'da taptığım adamlar olan Klinsmann, Bierhoff, Sammer, Mattheaus ve diğerleri.

Şaka bir yana benimde kafamda bu transfer var, yüzde 99 Schalke'ye gidecek ama bu adam üzerine biraz kafa yorayım.

Yıllık ücreti Elano'nun bonservisi kadar. :eek:

Ha bende isterim gelmesini ama kanımca Ballack'ın gideceği en kötü takım bile ya Milan ayarında olur ya da Katara yıllık 15 Milyon'a gider

Yıllık 7 mi alacak ? 34 yaşında bu adam.. O parayı veren enayidir kusura bakma.. 3 milyon euroya pekala oynar bence... Önemli olan ikna edebilmek parada anlaşılır.. İngilterede 8 milyon euro alıyordu zaten % 45 vergiye gidiyor orada... 5 bile geçmiyordu adamın eline e artık 34 yaşında 3 milyon euroyu kolayca kabul eder bana göre..

Yıllık 7 mi alacak ? 34 yaşında bu adam.. O parayı veren enayidir kusura bakma.. 3 milyon euroya pekala oynar bence... Önemli olan ikna edebilmek parada anlaşılır.. İngilterede 8 milyon euro alıyordu zaten % 45 vergiye gidiyor orada... 5 bile geçmiyordu adamın eline e artık 34 yaşında 3 milyon euroyu kolayca kabul eder bana göre..

Elano'yu şuan rus ve katar klüpleri haricinde 7 milyona satabilir misin ?

Ballack'ın şu an alacağı maksimum ücret {Türkiye'ye gelse} 3 ila 3.5 milyon avro arasındadır. Elano da bu ücreti alıyor ve sahada ruh gibi geziyor. Ballack'ın ise durumu farklı, takıma katacakları farklı. Neyse bunları uzun uzun yazacağım :) Söz konusu Ballack olunca, onun bize gelme ihtimali olunca duramıyorum :D

Ballack'ın Galatasaray'a gelme ihtimali bile yok bence Schalke varken.

Ha gelirse minimum 3 forma alırım orası ayrı :tiphat:

Elano´nun Yillik 7 milyon aldigin kim söyledi sana..?? O Parayi Milanda belki Ronaldinho bile alamiyordur be :)

Ballack'ın şu an alacağı maksimum ücret {Türkiye'ye gelse} 3 ila 3.5 milyon avro arasındadır. Elano da bu ücreti alıyor ve sahada ruh gibi geziyor. Ballack'ın ise durumu farklı, takıma katacakları farklı. Neyse bunları uzun uzun yazacağım :) Söz konusu Ballack olunca, onun bize gelme ihtimali olunca duramıyorum :D

Ben de aynen bunları söylüyorum... Ballack devrim yaratır takımımızda..

Verilen para ne alaka yahu ?

Adamı biz kaça aldık 7'ye... Elano'nun bonservisi kadar yıllık alır diyeceğine şu kadar yıllık alır deseydin o zaman ? Ayrıca Elano'yu 7'den satışa çıkar emin ol alıcı bulursun Rusya ve Katar dışından..

Şuanki değerinden bahsediyordum reis :tiphat:

Elano'ya 7 milyon verecek takım söyleyebilr misin 2,3 tane hocam ?

Üst Alt