Önlibero Önerim "Michael Ballack" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önlibero Önerim "Michael Ballack"

Cevap: Önlibero Önerim "Michael Ballack"

Ön liberoda ballackı oynatsak ortasahamız iflas eder bu adam ancak ön liberonun önündeki ikiliden biri olur.Bence orta sahaya Trochowski gibi adamlar almamız lazım hem defans hem ofans yönden dinamik adamlar bulmalıyız orta sahaya.

Bir de hakkaten,hadi geldi diyelim.Ballack'ı onliberoda oynamak ceza sahasındaki 10 kusurlu hareketten 11.ci olur.

Ama arkadaş çok yaratıcı tebrik etmek lazım,böyle yetenekler nadir çıkıyor.

Arkadaşlar ilginç bir psikolojideyim, paylaşmak istedim.

Hani bazen sabah kalktığınız andan itibaren dilinize bir şarkı takılır ve gün boyu siz hiç farkında bile değilken, birden kendinizi o şarkıyı söylerken bulursunuz. Ve o şarkı bir türlü aklınızdan çıkmaz.

İşte bende bu sabah uyandığım andan beri böyle bir durumdayım. Zihnimde yankılananı bir türlü dilimden düşüremiyorum.

Michael Ballack GALATASARAY'da!

Yanlış anlaşılmasın duyum falan değil, ama bir türlü ne zihnimden, ne dilimden atamıyorum.

İlginç...

:eek:

Dalga geçtiğini varsayıyorum,yoksa en yakınındaki derin suya eline ağır bi taş alıp atla.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::animation::tiphat:

Milletin Ballack gelmesin demesine inanamiyorum. Ballack gelse lig'deki en iyi orta saha oyuncusu olur. Schuster Besiktas'a getirmek istiyor. Fener'de teklif goturur bence. Ballack gibi bir oyuncu 3 buyugun hepsinde, yasi ne olursa olsun mukemmel oynar.

ok :)

Bu arada Arkadaslar Elano konusunda hic acele konusmayin.. Hele bir Dünya Kupasi maclari bitsin.. Eminimki Elano kalsin diye söylemlerde bulunanlar 100% olacaktir.

Elano sadece büyük maçlarda oynuyor. Böyle bir adam. Galatasaray'a yakışmıyor. Lig maçlarındaki ruhsuzluğu ortadaydı.

Ballack'a da ön libero dendigini gördüm ya bu sitede ölesmede gam yemem artık.

Sol açık öncelikli düşünülüyorsa eğer yine Chelsea'den Joe Cole kesinlikle düşünülmeli. Bonservisi elinde yıldız bir oyuncu tadından yenmez..

Sanırım Ballack da aynı şekilde. Bu yıl Chelsea sanırım transferin gündem takımı olacak...

Sol açık öncelikli düşünülüyorsa eğer yine Chelsea'den Joe Cole kesinlikle düşünülmeli. Bonservisi elinde yıldız bir oyuncu tadından yenmez..

Sanırım Ballack da aynı şekilde. Bu yıl Chelsea sanırım transferin gündem takımı olacak...

Joe Cole Arsenal'le anlaştı :(

Stoch'un transferini halleden Fenerbahçeli yönetici Joe Cole bırakın İngiltere'yi Londra'dan bile dışarı çıkmak istemiyor diyor ama içimizde hala bu adamın Türkiye'ye getirilebileceğine inananlar var hayret ediyorum.Siz hiç İngiliz futbolcuların mantalitesini öğrenememişsiniz

Ballack'ın istenmemesi de ayrı bir garip.Ballack yahu bu,Almanya milli takımının kaptanı.2 sene oynasa destan yazar,insanın içinde futbol aşkı başlatır

Üst Alt