Önlibero Önerim "Michael Ballack" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önlibero Önerim "Michael Ballack"

Cevap: Önlibero Önerim "Michael Ballack"

Beyler bırakın bu Ballackları.Gereksiz transfer olur.Nedenlerinide yazarım bir sürü ama o da gereksiz olur.Gelmicek çünkü bu adam :)

Ya Arkadas bir Basligi yanlis yazdik okumadan Millet böyle Yorum yaziyor.. Arkadas baari Konuyu okusaydin bi Basligi okuyup yorum yazacagina ?? Ondan sonra orda Kabak gibi yazdigim Kiermizi yazi ne demek istedigimi sanada, senin gibi yazan onca kisiyede anlatirdi derdimi...

Yaani senin deyisine Göre bu adam 10 Numara mevkisindemi oynuyor..? Chelseada nerede oynadi bu adam hic 10 Numara mevkiinde gördünmü??

Ayrica inan bana Sen Ballackin ismini daha duymadiginda ben onu taniyordum..

ÜFFF Yav bu kadar zormu bir Konuyu okuyup Yorum yapmak..?

Not: Ballack´a bugün Almanyada nekadar Spor Yorumu haberi duyduysam hepsi Deffansif Orta Saha dedi..

Çok izlediğin belli 10 numara mevkisindemi oynuyor diye sormandan.Bunu yazmadan önce dikkatli gözle 3-4 chelsea maçını seyretmiş olsaydın anlardın ama yok işte.Al sana bir ipucu kimle değişikli oynuyordu bu adam.Şimdi sen bunun cevabınıda bulamassın en iyisi onuda söyleyeyim bu adam yaklaşık 1,5 yıl Deco ile değişerek oynadı.Hatta basın toplantılarında t.direktör'e bu soru yöneltildiğinde Ballack daha güçlü olduğu için Deco yerine Ballack'ı tercih ediyorum dedi.Bu kıyas bile yeter değilmi.Aslında bunları anlatmaya gerek yok pardon yanlış yazmışım desen olay bitecek ama hem bilmeyip hem diretmek olmuyor yani.

Ballacktan bahsetmisen:

watch

ballacki cok isterim ama türkiye ye gelmez ya gelse mukemmel olur ama schalke ye gidecek galiba

Kararsızım yaşı 1-2 yaş daha genç olsaydı keşke

Her halükarda takıma bişeyler katar

Emre Çolak,Musa Çağıran Ayhanı Mustafa Sarpı görüceğine Ballackı görüp bişeyler öğrenseler daha iydir

ama alıcağı yıllık ücret ve yaşı en büyük sorun

Çok büyük yıldız olduğundan yaşı önemli değil.

Genç futbolculara örnek olur.

Disipliniyle orta sahayı toparlar.

Ayrıca Ballack ismi bir markadır, takıma karizma katar.

Grella'dan daha faydalı olacağı kesin.

Çok izlediğin belli 10 numara mevkisindemi oynuyor diye sormandan.Bunu yazmadan önce dikkatli gözle 3-4 chelsea maçını seyretmiş olsaydın anlardın ama yok işte.Al sana bir ipucu kimle değişikli oynuyordu bu adam.Şimdi sen bunun cevabınıda bulamassın en iyisi onuda söyleyeyim bu adam yaklaşık 1,5 yıl Deco ile değişerek oynadı.Hatta basın toplantılarında t.direktör'e bu soru yöneltildiğinde Ballack daha güçlü olduğu için Deco yerine Ballack'ı tercih ediyorum dedi.Bu kıyas bile yeter değilmi.Aslında bunları anlatmaya gerek yok pardon yanlış yazmışım desen olay bitecek ama hem bilmeyip hem diretmek olmuyor yani.

Tamam Profesör Üstadim....

Ballack, Joe Cole bu adamları unutun. Bu seneki transfer politikamız ve bütçemiz belli. Halili bile alamadık daha Ballacak nasıl alınacak .

şimdi biz yıllık 4 milyon garanti para versek bu adam bize gelir

2 yıl oynatsak

ortasahamız coşar

ingilteredeki vergi sisteminden falandan filandan dolayı o 4 milyon Ballack için gayet iyi para olur

bu para yönetime fazla gelmemeli şöyle ki

2 yılda 8 milyon euro ödeyeceğiz ballacka tüm masfar bu

2 yılda 13 milyon ödüyoruz elanoya ...

Birakin ballacki kazmanin teki,bizim barisi tercih ederim ballack yerine.

Üst Alt