Online Soccer Manager | 3. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Juventus - Güven Soytürk - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Online Soccer Manager | 3. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Juventus - Güven Soytürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese merhaba,

Elde edilen istihbarata göre bazı kulüp menajerlerinin usülsüz transfer ve şike yaptıklarına dair iddaalar bulunmaktadır. Bu konuda soruşturma tarafımdan açılmıştır, usülsüzlük yapanlar yüce GSC mahkemelerinde yargılanacaklardır.

espriyse tamam ama ciddi böyle ithamlarda bulunuyorsan ben şuan istifa ederim zaten. böyle ithamlar hoş değil. atarım filanda komik değil. asarım keserim de her insana yakışmıyor kusura bakma.

usülsüz transferlerde osm otomatik atıyor, ben atarım diye bir şey demedim. atara kalkmışsında komik olmuş. istifa edebilirsin beni ilgilendirmez

adem messiyi satışa koydum ordan alırsın. hassam olduğum yerden vuruldum hevesim kaçtı bırakıyorum.
Murat Kara ben istifa ettim rengim buyur sen geç napolinin başına.

Yunus Emre Bahçivan; teklifini kabul edemiyorum. Yeterli paran yokmuş
eff4084780d6e4b8f40fb9f768cb2a20.jpg

ben oyundan sogudum arkadas.
Kasife bir ton altinim gitti, 90+ oyuncu getir diyorum gidiyor 85 alti oyuncular getiriyor, sokarim böyle ise.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt