Online Soccer Manager | 3. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Juventus - Güven Soytürk - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Online Soccer Manager | 3. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Juventus - Güven Soytürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir Milyar dollarlik kadro kurduk, adamlar oynamiyor.

1487349_cdcc1d38495e4644fdcddcffffbf7f79_640x640.jpg

Sassuolo deplasmanı var yarın. Son hafta lazio ile kendi sahamda. Kafa kafaya girersek herşey olabilir.
Edit: lazio deplasmanmış
531b6990b0f024ae9a18df0a26663580.jpg

Sassuolo ve Lazio deplasmanı dışında puan kaybedeceğin bir maç kağıt üzerinde yok gibi. Geçenlerde Chievo muydu Verona mıydı biri sürpriz yapmıştı, öyle bir sürpriz olmazsa bu fikstürden maksimum puan kaybı 3 olur gibi duruyor.

Benim de muhtemel puan kaybı yaşayabileceğim maçlar: Inter (D), Lazio ve Sampdoria (D). Bologna ve Napoli maçlarında da favoriyim ama onlar da sürpriz yapabilir tehlikeli takımlar.

Sanli Verona ile Juventus'a kök söktürdügümüz dogrudur. Galibiyeti kacirmistik, 0-0 bitmesine mactan sonra Juventus sevindi, biz üzüldük.

Ligin en mütevazi kadrosu ile beklentileri asmis görünüyoruz lakin son özellikle son maclar ciddi rakiplerle.

O kadar nasıl para kazanıyorsunuz.:) Bende Türkiye Liginde oynuyorum kadro değerim 8. ama ligde 2. sıradayım :)
Başlığı keyifle takip ediyorum.

Yanarım yanarım veronaya bıraktığım 2 puana yanarım.

Bizim cocuklar acayip formda cikti o maca. Nispeten kolay bir fikstürün denk gelmesiyle 6 galibiyet üst üste aldik, sonra genoa'ya deplasmanda 3-0 yenildik, inter'i yendik ve periyodun sonunda Juventus'la 0-0 berabere kaldik.

Cogu özellikle ligin ilk yarisinda olmak üzere Crotone, Benevento ve Fiorentina'ya enteresan puanlar verdik ama güzel bir sezon oldu yine de :D

Lig 4'e bölünse de sampiyonluk yarisi cok heyecanli geciyor.

15-20 ligden kopanlar
8-14 orta saha mücadelesi verenler
3-7 üst siralari zorlayanlar
1-2 sampiyonluk icin yarisiyor

Aldığımız direktifler doğrultusunda torinoyu haşladık kusura bakmasın lütfen

Yok bunun direktifle falan alakası yok. Sabah 10:10 civarı akşam oynatacağım oyuncularımı antrenmana koydum sanki maçların 18:00’de sonuçlandığı mı var diye. Sezon başladığından beri 18:40’tan önce sonuçların belli olduğunu görmedim. Ben de şimdi bunları antrenmana koyayım 18:15’e kadar kadroya yerleştiririm, çıkar oynarlar dedim. Olacak gibi antrenmanın bitmesine 10 dk kala maçlar sonuçlandı. Bu dört oyuncunun dizilişteki yerleri de boştu. Yedek başlayacak oyuncuları bile koymayınca, sistem ilgisiz menajer olduğumu düşünüp maçı sana verdi yani kısacası. Görünüşe göre Juventus’un UEFA yönetiminde (yani OSM yönetiminde) bile adamları var. 20 maçtır yeşil sahada bileğimizi bükemeyince masa başından hallettiler. Yapacak bir şey yok Juventus’un şampiyonluğu hayırlı olsun.

yeni lig açılırsa denk gelebilirmiyim bilmiyorum fakat benide yazın genelde tapadan bakabiliyorum gün içinde ve menşın gelmiyor.
kura çekilmeyeceksede kulup kalitesinin benim adıma önemi yok ufak çapta bi kulüp daha çok sarıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt