Onur: "Galatasaray'la görüşmedim!" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onur: "Galatasaray'la görüşmedim!"

Cevap: Onur: "Galatasaray'la görüşmedim!"

Ha, şu da var Selçuk2un sizden aldığı para çok çok yüksek kendisi bile şaşırmıştır bu kadar para nasıl verildiğine gitmesinde bu da çok büyük etken oldu, yoksa havaalanında bize gitmeyeceğini söylemişti bu paralar sonradan döndü piyasada.

Biz istemedikten sonra bizden kimse bonservisiyle futbolcu alamaz bunu herkes bilir, istisnalar oluyor zorunluluktan.

Tuna arkadaşın derdini çözebilmiş değilim Onur'un gitmesinden korkup bu siteye niye geleyim buraya yazınca Onur'u kurtarmış mı olacağım, Onur'a gerekli olan herşeyi söylüyoruz zaten yüz yüze gelince.

Hala Galatasaray'lı diyorsun adam 35,5 numara giyecek kadar Karşıyaka'lıyım diyor.

Dediğin gibi her neyse sende haklısın.

güzel kardeşim daha nasıl söyleyim adamla muhabbetim,oturmuş kalkmışlığım oluyor.

neden yalan söyleyeyim?daha nasıl söyleyeyim?

neyse selçuk haberini bu forumda şubatta duyurmuştum özgüre,bakiye,merihe...

ocak 2013 olunca,yaklaşık bir sene sonra bu konuyla ilgili kendisinden bişey gelirse aktarırım.ne kadar anlatsak boş.

selçuk inana yıllık 2 milyon euro gayet uygun bir fiyattır.beleş geldiği için sign on fee si vardır ,bu da dünyanın her yerinde vardır..kendisi gibi kaliteli orta sahalar örneğin emre fbde 3.5milyon euroya oynar.

neyse ben daha cevap yazmayacağım.sen dilediğine inanmaya devam et...

Oyuncularınızı sahiplenirsiniz, onu sonuna kadar anlarım da. Burada oyuncuları resmen esir olarak görmüşsünüz, işte onu anlamam.

Engin'i kovmadınız, Engin kendini kovdurttu bu bir.

Ceyhun'un kovulmakla alakası yok.

Selçuk sizi kandırarak gitmedi. Aksine doğrusunu yaptı. Sezon ortasında Fenerbahçe'ye transfer etmek istemişti Trabzon yönetimi, bunu Fenerbahçe'li yöneticilerin açıklamalarında bulabilirsiniz. Böyle bir oyuncu neden Trabzon'da kalsın ki? Oraya ait olmadığını, sadece bir ticaret aracı olarak kullanıldığını anladıktan sonra. Ticaret aracı diyorum, çünkü Fenerbahçe ile şampiyonluk mücadelesi veren bi takımın sezon ortasında Selçuk gibi önemli bir futbolcusunu Fenerbahçe'ye transfer etmek istemesinin tam karşılığı budur.

Trabzon paraya en çok ihtiyacı olan kulüp, tabi Şampiyonlar Ligi'nde hedefleri yüksekse (çeyrek final en fazla).

Trabzon'u küçümsemiyorum burada, ama biraz daha gerçekleri görmelisiniz.

Ayrıca korku falan yok demişsin Onur konusunda. Soruyorum size Tolga veya Onur yeteneklerinin farkındayken yedek kalmak ister mi? Trabzon istese de istemese de birisi gidecek. Bu açık ve net.

canlı yayında lig tvde aziz yıldırım söyledi devre arası selçuku trabzon bize önerdi diye.büyük sadri başgan ve yüce trabzon taraftarı bu olayın üstüne gitmedi,yönetimi yalanlamadı bile.

Oyuncularınızı sahiplenirsiniz, onu sonuna kadar anlarım da. Burada oyuncuları resmen esir olarak görmüşsünüz, işte onu anlamam.

Engin'i kovmadınız, Engin kendini kovdurttu bu bir.

Ceyhun'un kovulmakla alakası yok.

Selçuk sizi kandırarak gitmedi. Aksine doğrusunu yaptı. Sezon ortasında Fenerbahçe'ye transfer etmek istemişti Trabzon yönetimi, bunu Fenerbahçe'li yöneticilerin açıklamalarında bulabilirsiniz. Böyle bir oyuncu neden Trabzon'da kalsın ki? Oraya ait olmadığını, sadece bir ticaret aracı olarak kullanıldığını anladıktan sonra. Ticaret aracı diyorum, çünkü Fenerbahçe ile şampiyonluk mücadelesi veren bi takımın sezon ortasında Selçuk gibi önemli bir futbolcusunu Fenerbahçe'ye transfer etmek istemesinin tam karşılığı budur.

Trabzon paraya en çok ihtiyacı olan kulüp, tabi Şampiyonlar Ligi'nde hedefleri yüksekse (çeyrek final en fazla).

Trabzon'u küçümsemiyorum burada, ama biraz daha gerçekleri görmelisiniz.

Ayrıca korku falan yok demişsin Onur konusunda. Soruyorum size Tolga veya Onur yeteneklerinin farkındayken yedek kalmak ister mi? Trabzon istese de istemese de birisi gidecek. Bu açık ve net.

Nerden duyupta inanıyorsunuz bunlara Allah aşkına senin aklına yatıyor mu Selçuk fener muhabbeti gözünü seveyim, biz en kötü zamanımızda Gökdeniz'le Fatih'i İstanbul'a satmadık.

Kaleciler konusunda hak veriyorum ikiside yedek kalmak istemez ama arada tercih hakkı olursa yaşından dolayı Tolga iyi bir fiyata satılır, Real-Tolga dedikodusu ister inanın ister inanmayın gerçek :)

İnternette 2008 de 3,5 yıllık kontrat yaptığı yazıyor sizinle yani haber doğruysa kontrat bitimi yakın. Ben bir Trabzonlu bulmuşken Şike iddianamesiyle ilgili beklentilerini sormak isterim. Ne düşünüyorsun şampiyon olurmusunuz yoksa Bursaya verebilirlermi?

Ne zaman bitiyor kontratı ? :)

Adamın kontratı 2013'ün sonunda bitiyor şimdiden başladı görüşmeler adam yakında sözleşmesini uzatacak.

Nerden duyupta inanıyorsunuz bunlara Allah aşkına senin aklına yatıyor mu Selçuk fener muhabbeti gözünü seveyim, biz en kötü zamanımızda Gökdeniz'le Fatih'i İstanbul'a satmadık.

Kaleciler konusunda hak veriyorum ikiside yedek kalmak istemez ama arada tercih hakkı olursa yaşından dolayı Tolga iyi bir fiyata satılır, Real-Tolga dedikodusu ister inanın ister inanmayın gerçek :)

lig tvde aziz yıldırım canlı yayında şansalla sohbetinde söyledi bunu.trabzon kulubunden yalanlama dahi gelmedi...

Aziz Yıldırım bizzat söyledi, ve Sadri Şener herhangi bir yalanlamada bulunmadı, konuyu gündemde tutmamaya gayret gösterdi. Gözlerinizi kapalı tutmayın, biraz açın. Sadri Şener haysiyetsiz bir adam olmayacak ki Selçuk'un transfer edilmesini yalanlamadı doğru olduğu halde. :)

Aklıma da gayet yatıyor. Çünkü Trabzon'un paraya ihtiyacı vardı, hala da var. Ve bakın görün, satacaklar önemli oyuncularını. Bu sezon olmazsa önümüzdeki sezon, ama satacaklar.

Aziz denen şikeci bizim taraftarın nefretini kendilerine değil, bizim yönetime yönlendirmek için yaptığı taktik o konuşmada isim vermedi sadece ima etti, tam yahudi taktiği yani, buna kargalar bile inanmaz.

Sonrada şike olayı patladı zaten.

İnternette 2008 de 3,5 yıllık kontrat yaptığı yazıyor sizinle yani haber doğruysa kontrat bitimi yakın. Ben bir Trabzonlu bulmuşken Şike iddianamesiyle ilgili beklentilerini sormak isterim. Ne düşünüyorsun şampiyon olurmusunuz yoksa Bursaya verebilirlermi?

Abi sessizce bekliyoruz bize söylenen içerden gelen haberler şampiyonluğun bize verileceği yönünde taraftarın suskunluğu bundan kaynaklanıyor zaten, Uefa bize şampiyon ilan etmiş zaten Tff mi etmeyecek mecburlar o kupayı bize vermeye.

Eğer bizde şike durumu olsaydı savcı Uefa'dan gelen müfettişe bizle alakalı belgeleri gösterip CL'ye katılmamızın sakıncalı olduğunu illa söylerdi, fnerin katılmasının sakıncalı olduğunu söylemesi gibi.

Abi sessizce bekliyoruz bize söylenen içerden gelen haberler şampiyonluğun bize verileceği yönünde taraftarın suskunluğu bundan kaynaklanıyor zaten, Uefa bize şampiyon ilan etmiş zaten Tff mi etmeyecek mecburlar o kupayı bize vermeye.

Eğer bizde şike durumu olsaydı savcı Uefa'dan gelen müfettişe bizle alakalı belgeleri gösterip CL'ye katılmamızın sakıncalı olduğunu illa söylerdi, fnerin katılmasının sakıncalı olduğunu söylemesi gibi.

çidden mi :D vaays yine f7 ile dalga geçicez desenize :D

Umarım haklısındır Koray. Bu sitedeki belki 1000 den fazla üye ki buna bende dahilim UEFA ya FIFA ya ve Avrupanın bir çok önde gelen medya kuruluşuna düzinelerce e-posta attık bu şike davasıyla ilgili. UEFA nın gözlemci göndermesinde bu maillerinde emeği çok. Siz Ş. Ligine gidincede buradan ilk tebrik eden yine biz olduk. Ama MAA ya zerre kadar güvenmiyorum. Bakın sizi Şampiyonlar Ligine gönderdik bu size yeter derse şaşırmayın. Bunlardan herşey beklenir.

Musleradan iyi bir kaleci almış oluruz hemde yabancı kontenjanında yer açılır

muslera kötü oynadıya tamam daha iyice yere vurulur, recep'in ne başarısı var ki musleradan iyi diyosunuz?

Üst Alt