Onur: "Galatasaray'la görüşmedim!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onur: "Galatasaray'la görüşmedim!"

Cevap: Onur: "Galatasaray'la görüşmedim!"

kendisini tanıyorum.o da galatasaraylıdır...burda inceden dokundurmuş,msj vermiş.

Selçuğa Laf yok. Adam ön libero Xavi yada 10 numara değil. Bazı şeyler alışkanlıkla olur. Tıpku Selçuk-Burak ikilisi gibi. Milli maçta Burağa ezbere attığı pası hatırlatırım sana

Bence siz Selçuk'u oynatamıyorsunuz.

Selçuk kesinlikle orta sahanın ortasında oynayacak futbolcu değil topu ayağına aldında herkesi önünde görmek istiyor, özellikle partneri kendisi kadar klas olmalı.

Colman gibi yani.

Tuna Şekerciler,

Onur fanatik Karşıyaka'lı.

Selçuk kesinlikle orta sahanın ortasında oynayacak futbolcu değil topu ayağına aldında herkesi önünde görmek istiyor, özellikle partneri kendisi kadar klas olmalı.

Colman gibi yani.

sençe en iyi nerde oynar kardeş?

bide merak ettiğim nokta, selçuk playmaker oynayabilir mi?

Colman gibi yani.

off bunuda korkular sarmış ulan selçuktan sonra onurda mı kaçıyor diye gelmiş,şimdi selçuk üstünden ego tatmini yapıyor.

off bunuda korkular sarmış ulan selçuktan sonra onurda mı kaçıyor diye gelmiş,şimdi selçuk üstünden ego tatmini yapıyor.

Bilader bence sende kompleks var burda futbol hakkında muhabbet ediyoruz fikir alış verişinde bulunuyoruz, ben sizin futbolcularınıza methiyeler dizmeye veya Galatasaray'ı göklere çıkarmak için gelmedim.

Sıkıntın ne anlamadım.

Bilader bence sende kompleks var burda futbol hakkında muhabbet ediyoruz fikir alış verişinde bulunuyoruz, ben sizin futbolcularınıza methiyeler dizmeye veya Galatasaray'ı göklere çıkarmak için gelmedim.

Sıkıntın ne anlamadım.

galatasaray forumunda selçuk a yorum yapan bir trabzonlu,hemde onur kaçabilir başlığı altında.

belli kimin kompleksli olduğu.

Sıkıntın ne anlamadım.

7. sayfanın en altında sana bir soru sormuştum. bilgilendirirseniz sevinirim.

Colman gibi yani.

Tuna Şekerciler,

Colman'i Melo'dan ustun gøruyorsunya, yuh diyorum baska birsey demiyorum.

Colman'i Melo'dan ustun gøruyorsunya, yuh diyorum baska birsey demiyorum.

bak evladım,ben izmir karşıyakalıyım,burda otururum ve son defa söylüyorum kendisi tanıyorum,galatasaraylı olduğunu biliyorum.

o yüzden daha fazla konuşup kendini rezil etme.

git korkularınla başka yerde yüzleş.

hadi yallah

Colman gibi yani.

Tuna Şekerciler,

bak evladım,ben izmir karşıyakalıyım,burda otururum ve son defa söylüyorum kendisi tanıyorum,galatasaraylı olduğunu biliyorum.

o yüzden daha fazla konuşup kendini rezil etme.

git korkularınla başka yerde yüzleş.

hadi yallah

sençe en iyi nerde oynar kardeş?

bide merak ettiğim nokta, selçuk playmaker oynayabilir mi?

Bu adam 3 yıl bizde oynadı 40'tan fazla maçını canlı olarak izledim.

Benim izlediğim Selçuk, ön liberoda tek olmalı önündeki adamlar onun kadar klas ama ondan daha seri futbolcular olmalı.

Baskıya prese gelemez baskı yediği an topu kaybetme olasılığı yüksek, o yüzden orta sahanın ortasında oynaması ona değer kaybettirir, özellikle bizdeki son yılında Şenol Hoca kendisini ön liberoda oynattı, geriden oyun kurulduğunda atakların çok büyük kısmı Selçuk tarafından organize edildi, Colman'da bu konuda kendisine baya yardımcı oldu gözleri kapalı paslaşıyordular nerdeyse.

Selçuk bizdeyken maçlarımızı takip edenler mutlaka görmüştür, Selçuk topu ayağına aldığında beklerimiz bile Selçuk'tan ilerde duruyordu, ki malum Serkan Balcı gibi adam 6-7 tane asist yaptı.

Bu adam 3 yıl bizde oynadı 40'tan fazla maçını canlı olarak izledim.

Benim izlediğim Selçuk, ön liberoda tek olmalı önündeki adamlar onun kadar klas ama ondan daha seri futbolcular olmalı.

Baskıya prese gelemez baskı yediği an topu kaybetme olasılığı yüksek, o yüzden orta sahanın ortasında oynaması ona değer kaybettirir, özellikle bizdeki son yılında Şenol Hoca kendisini ön liberoda oynattı, geriden oyun kurulduğunda atakların çok büyük kısmı Selçuk tarafından organize edildi, Colman'da bu konuda kendisine baya yardımcı oldu gözleri kapalı paslaşıyordular nerdeyse.

Selçuk bizdeyken maçlarımızı takip edenler mutlaka görmüştür, Selçuk topu ayağına aldığında beklerimiz bile Selçuk'tan ilerde duruyordu, ki malum Serkan Balcı gibi adam 6-7 tane asist yaptı.

adama yüklenmeye gerek yok bencede doğru konuşuyo, keza ankaragücü maçını hatırlarsak melo ile selçuk baskı yemiş ve ortasaha kilitlenmişti bu yükü engin hafifletmişti.

Üst Alt