Onur: "Galatasaray'la görüşmedim!" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Onur: "Galatasaray'la görüşmedim!"

Cevap: Onur: "Galatasaray'la görüşmedim!"

bak evladım,ben izmir karşıyakalıyım,burda otururum ve son defa söylüyorum kendisi tanıyorum,galatasaraylı olduğunu biliyorum.

o yüzden daha fazla konuşup kendini rezil etme.

git korkularınla başka yerde yüzleş.

hadi yallah

Terbiyesizliğin lüzumu yok düzgün konuş.

Evladım filan ne ayaksın sen.

Sen nasıl orayı takip ediyorsan bende burayı takip ediyorum yazabiliyorsan git sende yaz oraya.

kim diyor takip ettiğimi.kafan iyi galiba .

neyi takip edecem trabzonun bana söylesene?trabzon foruma gidip parmaklarımı yoramam.inan o kadar bile değerli değilsiniz.

yeni üyesin kendine gel.burda kimin nereye ne yazdığı belli.

Beyler bu foruma herkes üye oluyor. Saygısını kaybetmedikten sonra bir sıkıntı yok. Adam kendi fikrini söyler sizde kendi fikrinizi bugün herkes gergin forumda :)

kim diyor takip ettiğimi.kafan iyi galiba .

neyi takip edecem trabzonun bana söylesene?trabzon foruma gidip parmaklarımı yoramam.inan o kadar bile değerli değilsiniz.

yeni üyesin kendine gel.burda kimin nereye ne yazdığı belli.

Nerden biliyorsun o zaman öyle bi forumun olduğunu.

Herkes biribirinin forumunu takip eder bırak bu ayakları.

Yeni üyeyimde ne olmuş devrecilik mi var burda şafağım yetmiyor mu mesaj yazmaya.

Nasıl yazarsan öyle cevap alırsın siteden atılmak gibi bi kaygım yok.

bence arkadaş selçuk konusunda haklı. TS'de izlediğimizde tarif ettiği şekilde oynatılıyodu. boşuna yüklenmeye gerek yok.

Nerden biliyorsun o zaman öyle bi forumun olduğunu.

Herkes biribirinin forumunu takip eder bırak bu ayakları.

Yeni üyeyimde ne olmuş devrecilik mi var burda şafağım yetmiyor mu mesaj yazmaya.

Nasıl yazarsan öyle cevap alırsın siteden atılmak gibi bi kaygım yok.

kardeşim internet özürlüsü değilsen ve futbol alemiyle biraz alakalıysan bordo mavi diye bir forum olduğunu duymussundur?sen antuyu ,burayı,forzayı nasıl duydun.hepsınde yazıyor musun?

ama özellikle söyleyeyim bordo mavi forumu takip etmiyorum.çünkü sizi rakibim olarak görmüyorum.

evet gerekirse devreciilik ,kıdem yapıyorum burda

çünkü sen ve senin gibilere,hatta başkanınız sadri şenere öyle bir koyduki selçuk,hala içine sindiremediğini tvde her roportajında görüyoruz.

buraya hemen üye olup ,tek bir merhaba,selamlar,hoşbulduk vs msjı yazmadan ,yazıdığın konu selçuk inan ve onur galatasaraya kaçabilir başlıkları ise dediğim gibi korkularınla başka yerde yüzleş.o yüzden burda hakkı yenen polyanncı moduna girme.

alırız yani lazımsa.sen ne kadar konuşsan ,anlatsan boş.

kardeşim internet özürlüsü değilsen ve futbol alemiyle biraz alakalıysan bordo mavi diye bir forum olduğunu duymussundur?sen antuyu ,burayı,forzayı nasıl duydun.hepsınde yazıyor musun?

ama özellikle söyleyeyim bordo mavi forumu takip etmiyorum.çünkü sizi rakibim olarak görmüyorum.

evet gerekirse devreciilik ,kıdem yapıyorum burda

çünkü sen ve senin gibilere,hatta başkanınız sadri şenere öyle bir koyduki selçuk,hala içine sindiremediğini tvde her roportajında görüyoruz.

buraya hemen üye olup yazıdığın konu selçuk inan ve onur galatasaraya kaçabilir başlıkları ise dediğim gibi korkularınla başka yerde yüzleş.o yüzden burda hakkı yenen polyanncı moduna girme.

alırız yani lazımsa.sen ne kadar konuşsan ,anlatsan boş.

Tam fenerli ağzı sen kimin rakibisin Barç'nın Real'in mi bu ligde şampiyonluğa oynayan her takım bizim rakibimizdir bak şuan sen nerde oynuyorsun bizde oynuyoruz.

Selçuk Galatasaray'lıydı gitti, yanlış yaparak gitti, bizi kandırarak gitti.

Bizim taraftarımız asla İstanbul'a futbolcu yollanmasını veya alınmasını istemez, Engin istisna, onu kovduk, keza Ceyhun'da öyle, tıpkı Yattara'yla bilerek anlaşılmayıp gönderildiği gibi.

Trabzonspor'un paraya ihtiyacı yokki satsın, hele hele İstanbul'a.

Sizinkiler cesaret edip isteyemezler bile Onur'u bizden.

Korku filan yok 2013'e kadar sözleşmesi var yakında yeni sözleşme imzalanacak. Ufuk'u yetiştirin belki tutar :)

Biz istersek alırız Onuru Koray. Sadece Bizde değil FB ve bir ihtimal BJK de isterse alır. Futbolcunun kalması için sizin verdiklerinizden fazlası lazımki bunların içinde en önemlisi kendi isteği ;)

Tam fenerli ağzı sen kimin rakibisin Barç'nın Real'in mi bu ligde şampiyonluğa oynayan her takım bizim rakibimizdir bak şuan sen nerde oynuyorsun bizde oynuyoruz.

Bizim taraftarımız asla İstanbul'a futbolcu yollanmasını veya alınmasını istemez, Engin istisna, onu kovduk, keza Ceyhun'da öyle, tıpkı Yattara'yla bilerek anlaşılmayıp gönderildiği gibi.

Korku filan yok 2013'e kadar sözleşmesi var yakında yeni sözleşme imzalanacak. Ufuk'u yetiştirin belki tutar :)

bence arkadaş selçuk konusunda haklı. TS'de izlediğimizde tarif ettiği şekilde oynatılıyodu. boşuna yüklenmeye gerek yok.

Sezon başında Selçuk'u nerdeyse forvet arkası oynatıyordu Fatih hoca, felaket yani o kadar diyorum bu şekilde istediğiniz Selçukl'u izleyemezsiniz, onun arkada oynaması şut pozisyonuna girmesinede zemin hazırlıyordu bizdeyken.

belli belli yok.tamam.adamlar istanbula ogün,abdullah,tolunaydan başla selçuk,ceyhun,engin,egemen hepsini bir şekilde kaptırmış.hala onu bunu satmayız ,bu sözleşme imzalar kaçırmayız...

tamam kardeşim haklısın sen.sevgiler.

Biz istersek alırız Onuru Koray. Sadece Bizde değil FB ve bir ihtimal BJK de isterse alır. Futbolcunun kalması için sizin verdiklerinizden fazlası lazımki bunların içinde en önemlisi kendi isteği ;)

hacı anlatma boşver.onur hikayeside başladı aynı selçuk gibi işte.

onur galatasaraylı .alırız alamayız bilemem.

Sizden isteyen kim?

Kontrati bitiyor. 1½-2 ay sonra otururuz onurla masaya atariz imzamizi bitti.

Ha, şu da var Selçuk2un sizden aldığı para çok çok yüksek kendisi bile şaşırmıştır bu kadar para nasıl verildiğine gitmesinde bu da çok büyük etken oldu, yoksa havaalanında bize gitmeyeceğini söylemişti bu paralar sonradan döndü piyasada.

Biz istemedikten sonra bizden kimse bonservisiyle futbolcu alamaz bunu herkes bilir, istisnalar oluyor zorunluluktan.

Tuna arkadaşın derdini çözebilmiş değilim Onur'un gitmesinden korkup bu siteye niye geleyim buraya yazınca Onur'u kurtarmış mı olacağım, Onur'a gerekli olan herşeyi söylüyoruz zaten yüz yüze gelince.

Hala Galatasaray'lı diyorsun adam 35,5 numara giyecek kadar Karşıyaka'lıyım diyor.

Dediğin gibi her neyse sende haklısın.

Korku filan yok 2013'e kadar sözleşmesi var yakında yeni sözleşme imzalanacak. Ufuk'u yetiştirin belki tutar
:)

Oyuncularınızı sahiplenirsiniz, onu sonuna kadar anlarım da. Burada oyuncuları resmen esir olarak görmüşsünüz, işte onu anlamam.

Engin'i kovmadınız, Engin kendini kovdurttu bu bir.

Ceyhun'un kovulmakla alakası yok.

Selçuk sizi kandırarak gitmedi. Aksine doğrusunu yaptı. Sezon ortasında Fenerbahçe'ye transfer etmek istemişti Trabzon yönetimi, bunu Fenerbahçe'li yöneticilerin açıklamalarında bulabilirsiniz. Böyle bir oyuncu neden Trabzon'da kalsın ki? Oraya ait olmadığını, sadece bir ticaret aracı olarak kullanıldığını anladıktan sonra. Ticaret aracı diyorum, çünkü Fenerbahçe ile şampiyonluk mücadelesi veren bi takımın sezon ortasında Selçuk gibi önemli bir futbolcusunu Fenerbahçe'ye transfer etmek istemesinin tam karşılığı budur.

Trabzon paraya en çok ihtiyacı olan kulüp, tabi Şampiyonlar Ligi'nde hedefleri yüksekse (çeyrek final en fazla).

Trabzon'u küçümsemiyorum burada, ama biraz daha gerçekleri görmelisiniz.

Ayrıca korku falan yok demişsin Onur konusunda. Soruyorum size Tolga veya Onur yeteneklerinin farkındayken yedek kalmak ister mi? Trabzon istese de istemese de birisi gidecek. Bu açık ve net.

Üst Alt