ortalama uyku saatiniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ortalama uyku saatiniz?

İdeal Uyku Süreniz ??

• 5 saat

Kullanılan: 5 9.1%
  • 6 saat

Kullanılan: 12 21.8%
  • 7 saat

Kullanılan: 16 29.1%
  • 8 saat

Kullanılan: 9 16.4%
  • 8 saat ve üstü

Kullanılan: 13 23.6%

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .
8 saatten az uyursam tüm gün kötü hissediyorum gerçi hangi saat aralığında uyuduğumda önemli tabii gece uykusu alırsam 5-6 saat kafi.

büyük şehirde yaşayanlar için bu süre daha uzun olabiliyor günün koşturmacası hava ve gürültü gibi etkenler insanın daha yorulmasına sebep oluyor o yüzden 8 saatten aşşağı uyursam sabah kalkınca dinç olduğumu hissedemiyorum.

Hafta içi 4'er saat, hafta sonları 10'ar saat olarak baz alırsak;

Ortalama: (5*4+2*10)/7 = 5,714285714285714 saat uyuyorum.

Uykuya doyuyorsun desene...

Haftada 40 saat biraz fazla bence.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ne demezsin. Hafta içi ruh gibiyim. Hafta sonu cin.

Hafta sonu toplam 20 saat falan uyumam ortalamayı yükseltiyor. Yoksa Pazartesi falan mümkün olmadığı sürece kimseyle konuşmuyorum işyerinde, yolda falan. O derece berbat geçiyor.

Hafta sonu toplam 20 saat falan uyumam ortalamayı yükseltiyor. Yoksa Pazartesi falan mümkün olmadığı sürece kimseyle konuşmuyorum işyerinde, yolda falan. O derece berbat geçiyor.

4 saat gayet yeterli bence. Hafta da eder 28 saat. Hadi 30 olsun. Ama 40 hakkaten fazla bence.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

İş ortamından nefret ediyorsun hocam. Hani bir dönem benimde basıma gelmisti.

gece geç saatlere kadar otururum hırsız kardeş
kapımı kurcalama
döner bıçağımla ortadan 2ye ayırmayayım seni

max payne hiç değil bak

age-of-empires-ii-14.jpg

Hepiniz yanılmışınız

Bu battlefield 2

Uykusuz kalmanın nedeni kafana cok takmandır. Hani insan sevmediği bir ortamda fazla süre gecirdiği zaman sinirleri geriliyor.

Yok ya zamanla alışıyorsun olumsuzluklara. Vurdumduymaz oluyorsun. Uykusuz kalmam benimle alakalı bir durum. Gece 01:30-02:00 gibi yatıp 05:30'da kalkıyorum. O nedenle uykusuz kalıyorum. Yoksa öyle çok büyük bir derdim yok şükür.

Üst Alt