OSM | 7. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Lazio - Osman Seden - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 7. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Lazio - Osman Seden

Spastik Liseliler olarak önümüzdeki 2 zorlu maçtan da (Juventus ve Milan) puanlar çıkarıp kümede kalma yolunda sağlam bir adım atmak istiyoruz.

gol atma özurlusu takim ile oynuyor, 95 rated 10 numaram oynadigi 10 macinda 0 gol 0 assist yaparak Belhanda'dan bile kotu performans gosterebildi.

85'de adam penalti kaciriyor, saka gibi.

1.kalecim büyük şike erbabı buffon olabilir ama lukaku o fiyata olmaz oyun bile müsaade etmez. :poop: Gel sana ibrahimovici vereyim usta.
diğer kaleciden bahsedyorum ayrıca ıbo bambambam sıstemımde oynayamaz. teklfım paramı harcayana kadar gecerlı renkdas. dusun tasın haber ucurusun bana ben olsa reddetmezdım boyle bı tkelıfı

Oyun biliyor kim olduğumuzu

42775ad4e23c6ba9c048c3f53515f77e.jpg

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Doğan Gün ’ü yenmek bana pahalıya patladı. İcardı direkt kırmızı, Ederson ve Mendy 3.sarıdan kırmızı gördü 3 oyuncum cezalı. Yarın yine kendisiyle maçım var kupada

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Puki ne uyuz adamsın yav istediğim adamı bana satmadın tamam anlayısla karsılarım ama ulan benle oynayacağı maçtan 20 dk evvel rakibime neden satarsın.
murhanın öncekı oyunda herkese ful defans oynayıp bana 3-2-5 taktiği ile cıktığı zamanı hatırlattın.
theoden baskanın dediği gibi bi insan böyle bi nefret karşısında napabilir

Üst Alt