OSM | 7. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Lazio - Osman Seden - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 7. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Lazio - Osman Seden

Ben bu oyunu yıllarca oynarım aslan neyin ne oldugunu az çok biliyorum küçük takımları alıp hep iyi yerde bitirip menejer puanı kastım hiç bi zamanda hile yapmadım sen milletin emegine hile dersen bende sana karşı konuşurum konu bu SPAL'ın taktigi var 5-2-3 yenilmeyen taktikmi bir sonraki maçına o taktikle çık bakalım ne olacak

SM-G530F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Engincim sakin ol.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hile falan yok beyler rahat.Mehmet’in kasıtlı bir şey söylediğini zannetmiyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Juventusu da 3-1 gömüp, SPAL in arkasindayiz

Juventus’a da olacaktı güzel kardeşim.
Juventus’u da 3-1 yenip olsa doğruydu.

Eğer toprağa gömmekten bahsetmiyorsan ki benim anladığım toprağa değil juveye gömmekten bahsediyorsun, dediğim gibi olacak.
Can sıkıntısından yazıyorum bunları. Çok da şey yapma Saygılar

——————

Bu sezon takımımdaki formsuzluğu anlamış değilim. Oyuncularım transfer döneminin etkisinde kaldılar sanırım.

——————

Juventus’a da olacaktı güzel kardeşim.
Juventus’u da 3-1 yenip olsa doğruydu.

Eğer toprağa gömmekten bahsetmiyorsan ki benim anladığım toprağa değil juveye gömmekten bahsediyorsun, dediğim gibi olacak.
Can sıkıntısından yazıyorum bunları. Çok da şey yapma Saygılar

——————
Yok Estagfurullah. Ögrendigim iyi oldu :)

Atalanta denilen takım kimin ise kupadan eledim kendisine gecmiş olsun dileklerimi gönderir benimle takip olamayacagını belirtmek isterim.

Saygılar Sevgiler.

Fiorentina 12 lig maci toplam 6 gol atildi
Fiorentina 1 kupa maci 6 gol

Bence lig overrated zaten kupa daha onemli

Milan'a gecmis olsun, hincimizi ondan cikardik

Hellas Verona Futbol Kulübü'nden Resmi Açıklama : Dün gece sabaha karşı geçirdiği trafik kazası sonrası hastaneye kaldırılan ve kürek kemiğinden ufak bir operasyon geçiren Sportif Direktörümüz Lauren Gonzales'e geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Kaza sırasında Sayın Gonzales'in yanında bulunan futbolcumuz Bakayoko ise herhangi bir yara almamış ve bugünkü antrenmanda takımla birlikte çalışmıştır.
Bu akşamki SPAL maçında reklam panolarına Lauren Gonzales fotoğrafları yerleştirilecektir.

0000205725.jpg

Üst Alt