OSM | 7. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Lazio - Osman Seden - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

OSM | 7. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Lazio - Osman Seden

Puki ne uyuz adamsın yav istediğim adamı bana satmadın tamam anlayısla karsılarım ama ulan benle oynayacağı maçtan 20 dk evvel rakibime neden satarsın.
murhanın öncekı oyunda herkese ful defans oynayıp bana 3-2-5 taktiği ile cıktığı zamanı hatırlattın.
theoden baskanın dediği gibi bi insan böyle bi nefret karşısında napabilir

Lukakuyu t.list den almışlar yav ben ne yapayım kasten satmadım. Birde 15m ye nasıl almayı planlıyordun hala merak içindeyim şunu açıkla artık heis :D

Fiorentina degil Umut Bulut Italya gibi birseyiz ya, her mac rakibi ezip gol atamadan maci bitiriryoruz saka gibi herkes sansla puanlar aliyor bizden.

Konuyu aydınlatmak için yazayım kimsenin aklında soru işareti kalmasın arkadaşlar.

Oyunda hile şu şekillerde oluyor:

1) Çoklu hesap açmak - özellikle aynı ligde farklı takımlarla oynamak
2) Anlaşmalı transferler yaparak denge değiştirecek takımlar kurmak

Birinciyi aşan bizde yoktur diye tahmin ediyorum. Biz bize oynadığımız için 2. kuralı da göz ardı ediyoruz zaten.

Ben de mesela Youtube'da videolar görürdüm eskiden yapımcılara söylerdim adamlar oyuncu değerlerini 225 yapıp videoya koymuşlar ne ayak diye, adamlar gülüp geçiyorlardı. O sadece görüntüden ibaret, oyun motoruna asla o şekilde etki edemezsin derlerdi. Şu anda da durum aynıdır. Yani hileli taktiktir, maç sonucuna etki etmektir bunlar bu oyunda yok sizi temin ederim.

Oyun motorunun sonuçları nasıl ayarladığı ise tamamen muamma. Bize hep o kadar karışık ki anlatsak da anlamazsınız derlerdi. Zaten onu da devlet sırrı gibi saklarlardı. Yani bu dediğimden oyunda tek bir taktikle her takımı/rakibi yenemeyeceğiniz anlamını da çıkarabilirsiniz. Oynadığınız kadro yapısına ve rakiplerinize göre ayarlamanız gerekiyor detayları. Ha eskiyi sorsanız böyle değildi, daha önce de yazmışımdır 4-2-3-1 Kaleyi Görünce Vur taktiği oyunun bugıydı resmen, çoğu maçı alabiliyordun. Şu an öyle bir taktiğe ben denk gelmedim.

Konuyu aydınlatmak için yazayım kimsenin aklında soru işareti kalmasın arkadaşlar.

Oyunda hile şu şekillerde oluyor:

1) Çoklu hesap açmak - özellikle aynı ligde farklı takımlarla oynamak
2) Anlaşmalı transferler yaparak denge değiştirecek takımlar kurmak

Birinciyi aşan bizde yoktur diye tahmin ediyorum. Biz bize oynadığımız için 2. kuralı da göz ardı ediyoruz zaten.

Ben de mesela Youtube'da videolar görürdüm eskiden yapımcılara söylerdim adamlar oyuncu değerlerini 225 yapıp videoya koymuşlar ne ayak diye, adamlar gülüp geçiyorlardı. O sadece görüntüden ibaret, oyun motoruna asla o şekilde etki edemezsin derlerdi. Şu anda da durum aynıdır. Yani hileli taktiktir, maç sonucuna etki etmektir bunlar bu oyunda yok sizi temin ederim.

Oyun motorunun sonuçları nasıl ayarladığı ise tamamen muamma. Bize hep o kadar karışık ki anlatsak da anlamazsınız derlerdi. Zaten onu da devlet sırrı gibi saklarlardı. Yani bu dediğimden oyunda tek bir taktikle her takımı/rakibi yenemeyeceğiniz anlamını da çıkarabilirsiniz. Oynadığınız kadro yapısına ve rakiplerinize göre ayarlamanız gerekiyor detayları. Ha eskiyi sorsanız böyle değildi, daha önce de yazmışımdır 4-2-3-1 Kaleyi Görünce Vur taktiği oyunun bugıydı resmen, çoğu maçı alabiliyordun. Şu an öyle bir taktiğe ben denk gelmedim.
SPAL ve Atalanta şampiyonluga yürüyor reis kimin ne dedigine bakma

SM-G530F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sakin ol sampiyon, cok batti herhalde bu kadar ustune gittin.
Ben bu oyunu yıllarca oynarım aslan neyin ne oldugunu az çok biliyorum küçük takımları alıp hep iyi yerde bitirip menejer puanı kastım hiç bi zamanda hile yapmadım sen milletin emegine hile dersen bende sana karşı konuşurum konu bu SPAL'ın taktigi var 5-2-3 yenilmeyen taktikmi bir sonraki maçına o taktikle çık bakalım ne olacak

Ben bu oyunu yıllarca oynarım aslan neyin ne oldugunu az çok biliyorum küçük takımları alıp hep iyi yerde bitirip menejer puanı kastım hiç bi zamanda hile yapmadım sen milletin emegine hile dersen bende sana karşı konuşurum konu bu SPAL'ın taktigi var 5-2-3 yenilmeyen taktikmi bir sonraki maçına o taktikle çık bakalım ne olacak

Yarasi olan gocunur arkadas, ben SPAL hile mi yapiyor dedim? SPAL takimi agzima bile almadim. Kendi kafana gore senaryo yazma birdaha.

Üst Alt