ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Cevap: Re: ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Istedigim bolum degildi. Zaten istedigim yer 6bin ile aliyordu :) neyse iyidir gene napalim kader buymus:D

Sende mühendis havası seziyorumda ne mühendisi olabileceğin çıkartamadım,ileriki zamanlarda belki anlarım,küçük ihtimalde olsa matematikçide olabilirsin bide :D Neyse kazandıysan,memnunsada sorun yok.Tebrikler :ayatollah:

Re: ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Sende mühendis havası seziyorumda ne mühendisi olabileceğin çıkartamadım,ileriki zamanlarda belki anlarım,küçük ihtimalde olsa matematikçide olabilirsin bide :D Neyse kazandıysan,memnunsada sorun yok.Tebrikler :ayatollah:

Sagol Onur cok tesekkurler.

Pilotluk istiyordum ama muhendislik oldu :)

Kazanan herkese tebrikler bu arada :tiphat:

Cevap: Re: ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Sagol Onur cok tesekkurler.

Pilotluk istiyordum ama muhendislik oldu :)

Kazanan herkese tebrikler bu arada :tiphat:

Pilot olmak istediğin aklımda kalmış o açıdan sordum zaten istediğin oldumu diye:)Sağlık olsun ama

Pilotluğu çok istiyorsan üniversiteyi bitirdiğinde hangi bölümden olursan ol olabiliyorsun

İyi bir yabancı dilin olursa ve analitik düşünce yeteneğin iyiyse(mülakatla anlıyorlar tabi) şansnı çok yüksek.GEçenlerde bir arkadaşım başvurdu şuan kabulünü bekliyor.Aklında bulunsun ;)

Cevap: ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

10. tercihim geldi cidden şaşırıdm.Çoğu gelebilecek yer gelmedi.

Uludağ - Sosyoloji geldi.Önerilerinizi bekliyorum.

Re: ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Pilot olmak istediğin aklımda kalmış o açıdan sordum zaten istediğin oldumu diye:)Sağlık olsun ama

Pilotluğu çok istiyorsan üniversiteyi bitirdiğinde hangi bölümden olursan ol olabiliyorsun

İyi bir yabancı dilin olursa ve analitik düşünce yeteneğin iyiyse(mülakatla anlıyorlar tabi) şansnı çok yüksek.GEçenlerde bir arkadaşım başvurdu şuan kabulünü bekliyor.Aklında bulunsun ;)

Herkes diyor oyle biseyler oldugunu. Arastirmak lazim :ka19:

Cevap: ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Bu duyguları yaşayan biri olarak inşallah hakkınızda hayırlı olan yerlere yerleşmeniz dileklerimle,

Yerleşen tüm arkadaşlara başarılar diliyorum ve tebrik ediyorum.

Üst Alt