ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Cevap: ÖSYS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

İtü kontrol mühendisliği okuyorum itüde olan veya kazanan renktaşlarımla tanışmak isterim.

Kazanan herkes için üniversiteleri hayırlı olsun kazanamayan arkadaşlarda çalışıp seneye çok daha iyi yerleri kazanırlar inşallah.

Vay arkadaş tam 2 sene olmuş bu heyecanı yaşayalı. Herkes için hayırlı olur inşallah :)

Yerleşen arkadaşlara tebrikler yerleşemeyenler de üzülmesinler hayatın sonu değil seneye daha çok çalışır şansınızı denersiniz unutmayın her şeyin başı sağlık,kaç sene olmuş biz bu heyecanları geride bırakalı vay be..

tebrikler renktaşlar:ayatollah:

kazanamayanlarda üzmeyin kendinizi.bir daha denersiniz şansınızı

Recep Tayip Erdoğan (Rize) Üniversitesi Tarih Bölümü

Hayırlı olsun umarım isteyerek gitmişsindir bölüme. Tarih bölümünü bitirip formasyon sahibi olarak bölüm hakkında çok iyi şeyler yazamayacağım malesef. Eğer hedefin öğretmenlik ise çok kolay bir yol seni beklemiyor olacak. Diğer yollardan en akla yatkını bence dillerini geliştirip Osmanlıcaya yönelmek olmalı. Çok az kişi Osmanlıca biliyor ve iş imkanları da devlet arşivlerinde çok iyidir.

Hayırlı olsun umarım isteyerek gitmişsindir bölüme. Tarih bölümünü bitirip formasyon sahibi olarak bölüm hakkında çok iyi şeyler yazamayacağım malesef. Eğer hedefin öğretmenlik ise çok kolay bir yol seni beklemiyor olacak. Diğer yollardan en akla yatkını bence dillerini geliştirip Osmanlıcaya yönelmek olmalı. Çok az kişi Osmanlıca biliyor ve iş imkanları da devlet arşivlerinde çok iyidir.

Odtü Tarih nasıldır, bilginiz var mı

Odtü Tarih nasıldır, bilginiz var mı

Bence Tarih bölümleri arasında en iyisi (duyduklarım ile) oradan mezun olanlar iş konusunda özellikle özel sektör ve devletin bazı kademeleri içinde çok rahat iş bulabiliyor. KPSS illetine girmeyi kimseye önermem. Zira 82 civarında puan ile kapattı Tarih bölümü, atama konusunda büyük zorluk çekebilirsiniz.

Bence Tarih bölümleri arasında en iyisi (duyduklarım ile) oradan mezun olanlar iş konusunda özellikle özel sektör ve devletin bazı kademeleri içinde çok rahat iş bulabiliyor. KPSS illetine girmeyi kimseye önermem. Zira 82 civarında puan ile kapattı Tarih bölümü, atama konusunda büyük zorluk çekebilirsiniz.

Öğrermenlik düşünmüyorum hedefim akademi, olmadı osmanlıca falan öğrenip arşivler

Açıkçası en iyi tarih bölümü deyip moralimi yükselttiniz,teşekkür ederim

İsteyerek gittim Tarihi seviyorum öğretmen olmak zor tabiki ama dershanelerde iş imkanı olabiliyor .

Abi 1 soru bile değil yarım soru bile değil ya.Çeyrek soru anca eder.:sad007: of hukuk of!

üzüldüm kardeşim ama ideallerinin peşinde yılmadan gitmeni tavsiye ederim belki seneye şimdi kazanacağından daha güzel bir yeri kazanacaksın hiç belli olmaz toparla kendini

berat çalış kardeşim çalış gerisi yalan bu işler 10.sınıftan başlıyor aslında :D

Trakya Üniversitesi varsa her türlü yardım da bulunmaya çalışırım özelden irtibata geçmesi yeterli.

Üst Alt