Oumar Niasse 13 Milyon Pound Karşılığında Everton'a Transfer Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oumar Niasse 13 Milyon Pound Karşılığında Everton'a Transfer Oldu!

niasse-05-111.jpg

Everton, Lokomotiv Moskova'yı 13 milyon 500 bin Pound'a ikna etti. Oumar Niasse, Everton ile son pazarlıklarını yapıyor.

Akhisar’dan Lokomotiv Moskova’ya transfer olduktan sonra ismi özellikle Galatasaray ile çok sık anılan Oumar Niasse, Premier Lig yolcusu.

The Guardian’ın haberine göre, Everton golcü futbolcunun bonservisi için Lokomotiv Moskova ile 13 milyon 500 bin Pound karşılığında anlaştı.
Gazete, Niasse’ın İngiltere’ye geldiğini ve Everton yetkilileriyle son pazarlıkları yaptığını dile getirdi.

25 yaşındaki futbolcu 2015’te Rusya Ligi’nde “Yılın futbolcusu” seçilmişti. Niasse’ın eşi Manchester’da yaşadığı için Bayer Leverkusen ve Monaco’nun tekliflerini geri çevirdiği belirtildi. Lokomotiv, Niasse’ı Akhisar’dan 5.5 milyon Euro (4 milyon Pound) karşılığında almıştı.

AMKSPOR

Son düzenleme:
Hamza hocamızın avrupa futboluna kazandırdığı önemli 1 yetenek.

Everton kariyerinde başarılar diliyorum.

bu iyi olmadı febe kesin eler artık lokomotifi

niasse gelmesin twiti atmamıştım hep gelmesi taraftarıydım gururluyum

Ulan ne balli bir takim bu Fener. Rakibinin en büyük kozlarindan biri transfer döneminin bitmesine kisa süre kala takimdan ayriliyor.

Bize gelse aynı performansı sergilesi 13 500 pound verirler miydi?

Yazın burda bunu beğenene kuş damgası vuruluyordu

Ben de istemiyordum gelmesini çünkü Gomezlerle Patolarla kandırıldık. Yediler bizi

Transfer listemizde sadece Niasse var onu alacağız gücümüz ona yetiyor deseler anlayacağım ama bu yönetim son güne kadar bizi Zlatan diye oyaladı. Doğru dürüst yalanlama bile yapmadı herkes kaliteli bir forvet beklerken elimizde Burak ve Umut kaldı. O zaman deseler işte Zlatan yalan gücümüz yetmiyor Niasse'yi alacağız diye alınmasında herkes hemfikir olurdu.

Ayrıca twitter'da tt yaptık diye almadıklarını da sanmıyorum, çünkü twitter'da eleştiri yapanlara Galatasaray haini diyebilecek kadar gözü dönmüş bir hoca bozuntusu vardı. Yoksa biz burda günlerce Zlatan'ı tt yaptık ama sonuç ?

Pato filan anlarımda Ibrahimovic diyenler vardı :D

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Abi o olmayacak şey zaten ona inanan feneri tutsun daha iyi

olmaz da olursa mesela o adam Tr de hangi takıma gelse oldukra eğreti kalır

At bokuna sinek konmuş gibi

Bize geldiğini düşünsene sağbek sabri solbek olcan yasin felan filan :D

Üst Alt