Oumar Niasse 13 Milyon Pound Karşılığında Everton'a Transfer Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oumar Niasse 13 Milyon Pound Karşılığında Everton'a Transfer Oldu!

Valla bende alınsın diyenlerdendim ama ne yapalım ağlayacak halimiz yok kısmet değilmiş.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sanki tweet yuzunden alinmadi ahahh

te doy una hostia
allah sizi bildiği gibi yapsın tiwitçiler bi de utanmıyosunuz yüzünüz de kızarmıyor!!!

PPdXpO.jpg

Niasse bize gelmis olsaydi ayni basariyi yakaliyabilirmiydi sizce? Hamza bunu ya yedek birakirdi yada hic verim alamiyacagi bir bölgede oynatirdi sirf burak küsmesin diye, hadi basarili olsaydi biz niasse 13.5 pounda karsilik evertona satabilirmiyidik? hic sanmiyorum aldigimiz para ile gönderirdik

Taraftar yüzünden alınmadı sözü son yılların en büyük yalanı olarak tarihe geçecek. Bu beceriksiz yönetim alamadı niasse'yi sonrada taraftar yüzünden vazgeçtik yalanina başvurdu çoğu saf taraftarimizda yedi bunu. Twitleri yada taraftarı çok onemsiyorlarsa jpk, bilal ve Sabri zam olaylarında niye dinlememişler. Bu yönetim niasse'yi bile alamaz di nitekim de alamadı.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Everton menajeri Martinez, Naismith'in ardından Lukaku'nun da takımdan ayrılması durumunda Omar Niasse'yi transfer edeceklerini açıkladı.

Ya birakin twitci masallarini.

Taraftar Jemi de istemedi,Bilali de istemedi,Melonun gitmesini de istemedi,Sabrinin kalmasini da.
Bunlar oldu da Niasse ttaraftar yuzunden olmadi hadi lan ordan.

Madem taraftari cok dinliyorlardi 2 senedir uyurken gezerken otururken sex yaparken tuvalet ihtiyacini giderirken "FORVET ULAN" diye inleyen taraftara bir forvet alirlardi.

Ulan twitter falan dinleserdi, jem gibi çöpleri alınmazdı. Sabri çöpüne servet vermezlerdi. Yaratılan havaya bak, yok neymiş tweet ler yüzünden alınmamış.

yav he he Twittercılar vazgeçirdi. Gomez'i pahalı diye almayanda Twittercılar. O kadar etkin olsaydı Jem, Sabri icraatlarına imza atamazdı yönetim. Niasse ucuza gelecekse olur demişimdir baştan beri ama pahalıya gitti diye hemen sövüp saymayın çünkü biz Niasse'den ne para kazanırdık ne de şu şartlarda verim alırdık. Amrabat örneği var karşınızda 8'e aldık diye sövdük saydık adamı elimizde patlamasın diye yarı fiyatından daha ucuza sattık. Adamlar yarım sezonda alladılar, pulladılar 8,4 M €'ya kakaladılar.

Aynı şey Telles,Bruma içinde olacak muhtemelen aldığımız fiyata satacağız en iyi ihtimalle adamlar 1-2 sene içinde güzel fiyata satacaklar. İşte o yüzden 8-10 M € verip genç almamak lazım. Afrika pazarına tekrar dönmek lazım Güney Amerika bize göre değil.

Üst Alt