Oumar Niasse 13 Milyon Pound Karşılığında Everton'a Transfer Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oumar Niasse 13 Milyon Pound Karşılığında Everton'a Transfer Oldu!

ben bugun alınmaya kalksa yıne almayın derim, aynı zaman bize göre niasseyi almayan hamza bey bilali jemi sabriyi kime göre aldı

#BurasıGALATASARAYakhisarDeğil

niasse yi transfer etmek vizyonsuzluktur, everton vizyonsuz bir kulüptür. sonuçta GalataSarayın herşeyi bilen taraftarından daha iyi bilecek değiller. bize ibrahimoviç yakışır başkasını istemeyiz.

livırpul'da endi kerıl'ı aldı çok mu vizyonlu transferdi? mal mal konuşmaya gerek yok, niyazi camışın tekidir, evırtın'a transfer olunca şevşenko muamelesi yapmayın.

Transfer listemizde sadece Niasse var onu alacağız gücümüz ona yetiyor deseler anlayacağım ama bu yönetim son güne kadar bizi Zlatan diye oyaladı. Doğru dürüst yalanlama bile yapmadı herkes kaliteli bir forvet beklerken elimizde Burak ve Umut kaldı. O zaman deseler işte Zlatan yalan gücümüz yetmiyor Niasse'yi alacağız diye alınmasında herkes hemfikir olurdu.

Ayrıca twitter'da tt yaptık diye almadıklarını da sanmıyorum, çünkü twitter'da eleştiri yapanlara Galatasaray haini diyebilecek kadar gözü dönmüş bir hoca bozuntusu vardı. Yoksa biz burda günlerce Zlatan'ı tt yaptık ama sonuç ?

+1905. Beklentiyi yükselttiler, ortalıkta Ibra haberleri dolaşıyordu ama Niasse gündemdeydi. Haliyle taraftar da Niasse'yi istemez.

Niasse'yi de yönetim alamadı ve "taraftar aldırmadı" diyerek taraftarı ortaya attılar.

yav sanki taraftar yüzünden alinmadi

Hamza ve yönetim zaten cok önemsiyordu taraftarin istedigi oyunculari Niasse den vazgectiler bi hashtag icin; romantik düsünceler

Madem niasse'dan bu kadar eminlerdi twitter'a bakmayıp alsalardı. Yani biz alacaktık twitterda tepki olunca almadık bak şimdi 13'e gitti gibi bir söylem rezalet. 13e satabileceğine inandığın adamı twitter tepkisi yüzünden almıyorsan o daha büyük rezalet.

Bu yok Twittercilar yüzünden Niasse alinmadi muhabbeti kadar bos bir muhabbet yok forumda bence. Adamlarin sanki cok da seyinde taraftarin düsüncesi.

Biraz olsun taraftari düsünselerdi Niasse transferinden ziyade cok daha baska seyleri düzeltirlerdi. Simdi Ibrahimovic falan demeyin o zaten hayal ürünüydü, tamamen yalanlamadiklari icin de taraftar umutluydu. Ayrica Niasse'i gercekten o kadar cok isteselerdi ya da daha dogru bu transfer isini becerebilselerdi coktan alirlardi yazin zaten.

L'pool un havasından mıdır nedir, bu L'pool kulüpleri neden bu kadar gerizekalı oluyor? £13m nedir? Niasse kimdir ya, ÇÖP'ün teki.

Adam falan değil.

Forvetsiz Sezona baslayacamizi bilseydik...keske Niasse gelsin derdik.
Lakin yinede söylemek farz dir... Niasse den daha iyi bir Santrafor bize lazim.

Üst Alt