# Oussama Assaidi - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oussama Assaidi

Cevap: ''Assaidi Konusunda Galatasaray'la Anlaştık!''

Elmander gibi takımına defansta bile katkı yapan bi adamı kesip Assaidi 'yi almak çok mantıksız , zaten ben bu transfere ihtimal vermiyorum.

fatih hoca amrabatı 10 numara gibi düşünüyor olabilir assaidiyide kanata koyup yararlanabilir.fatih hoca diyosa alınsın tabi :ayatollah:

18 yabancıdan olusturalım kadroyu. sadece 6 oyuncuyla cıkalım sahaya yedeklerden değişmeli oynatırız

Assaidi ile ilgilenmiyorsak söyleyelim bari, bekleme yapmasın :D

________Melo________

___Selcuk___Hamid___

Amrabat_________Assaidi

________Burak________

oldukca edkili :icon_twisted:

Bu isimlerle 4-3-3 oynarsak bizi her maç dağıtırlar.

Gerek yok ayrıca Assaidi'ye.

Adamla anlaş,kulüple anlaş sonra git Amrabat'ı al ve sonra hem oyuncuyu hem kulübü yarı yolda bırak.

Ayıptır bize.

Adamla anlaş,kulüple anlaş sonra git Amrabat'ı al ve sonra hem oyuncuyu hem kulübü yarı yolda bırak.

Ayıptır bize.

orta sahada Melo-Selcuk + Hamid varken kim dagıtıcak bizi merak etdim :icon_twisted: ki kanatlara 2 super adam daha koyuyorsun, ileride domuz gibi guclu golcun var. niye dagıtsınlar ?

bu seneki kadronun 10 katı bir kadro ordaki¿

Ayıptır bize.

Atakta 4-3-3 düzenine geçip, top rakipteyken 4-5-1'e dönersek. hatta burağıda pres yapan oyuncu sayıp, 4-6-0'a dönersek. bu geçişi hızlı bir şekilde yaparsak pek sorun olacağını sanmıyorum. Biz bu yıl çoğu maçımızda atakta 2-5-3 oynadık. Ha assaidinin tek eksi yanı defansa yardıma gelme konusunda biraz zayıf. assaidi olmaz nene olur. her türlü oynarsın 4-3-3'ü. önemli olan sistemler arası seri geçiş.

yuh oha bu ne yaa.

Amrabat Burak Assaidi

Selcuk Melo Hamit

Balta Ujfa Semih Ebour

Muslera

Elmander'de CHL'de oynar :)

yuh oha bu ne yaa.

Amrabat Burak Assaidi

Selcuk Melo Hamit

Balta Ujfa Semih Ebour

Muslera

Elmander'de CHL'de oynar :)

Diyelim 4-3-3 oynuyoruz,dizilişte böyle CL'de Elmander nerede kimin yerine oynayacak ?

@Emir.

Assaidi > Amrabat bence ama artık Amrabat geldi illa biri gelecekse skorer özelliği müthiş olan Nene'yi tercih ederim.

Bunun sakatlığı var , afrika kupası var , cartı var curtu var.

:ka21:

Lazım değil.Afrika Kupasında kanatsız kalacağız sonra. Nene gibi bir adamın adı geçtikten sonra Assaidi hayal kırıklığı olur zaten

Amrabat> Assaidi TÜrkiye ligine de daha uygun. Çok gereksiz olur alınırsa. Ama yedekliği sorun etmeyecek ise gelsin.

yazık lan hala alıcağımızı sanıyolar assaidi'yi biri şunlara o işin yattığını söylesin garibimler boşuna beklemesinler bizi :asd:

Assaidi rotasyon için biçilmiş kaftan. Özellikle önde götürtüğümüz maçlarda Amrabat-Burak-Assaidi üçlüsüyle darmadağın ederiz rakipleri. Ama alınacağını sanmıyorum.

Üst Alt