# Oussama Assaidi - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oussama Assaidi

Cevap: ''Assaidi Konusunda Galatasaray'la Anlaştık!''

Bu gelirse nerde oynayacak?

Sizin için söylemiyorum, genelde bu tarz düşünceye sahip olan çok kişi var forumda. Bir oyuncu transfer edildiğinde "yedek" veya "as" olarak transfer edilmez çok bariz kalite ve yaş farkı yoksa. Formda olan formayı giyer. Sahada 11 kişi mücadele ediyor ve kim hakediyorsa o oynar. Umut gelir "yedek olarak geldi" denir, Burak gelir "Elmander demekki yedek olacak" denir. Biri blog yazar Hamit'i sağ bek yazıp Eboue'yi yedeğe çeker. Biraz mantıklı düşünmeye davet ediyorum herkesi.

GEREKLİ GENÇ GELECEĞİ AÇIK İSTEMEYENLERİ PİSMAN EDECEK SUSUN :lol:

Sizin için söylemiyorum, genelde bu tarz düşünceye sahip olan çok kişi var forumda. Bir oyuncu transfer edildiğinde "yedek" veya "as" olarak transfer edilmez çok bariz kalite ve yaş farkı yoksa. Formda olan formayı giyer. Sahada 11 kişi mücadele ediyor ve kim hakediyorsa o oynar. Umut gelir "yedek olarak geldi" denir, Burak gelir "Elmander demekki yedek olacak" denir. Biri blog yazar Hamit'i sağ bek yazıp Eboue'yi yedeğe çeker. Biraz mantıklı düşünmeye davet ediyorum herkesi.

afedersin ama 4-6 milyon bonservisi olan bir adamdan bahsediyoruz.

gayet yedek yada as diye transfer edilir.

ilk önce ilk 11'e düsündügün adamlar vardir, sonra alternatif olarak kullanacagin adamlar vardir.

ceyhunu alirken mesela ilk 11 icin almadigimiz cok belliydi.

ama sonra cok calisip, formayi hakkediyorsa, tabikide o oynar, normalde.

assaidiye gelirsek, artik olmaz bu transfer diye düsünüyorum

ha olurda gelirse, canimi sIkan konu su olur: amrabat ve assaidinin en iyi oynadigi, en sevdigi kanat sol kanat.

afedersin ama 4-6 milyon bonservisi olan bir adamdan bahsediyoruz.

gayet yedek yada as diye transfer edilir.

ilk önce ilk 11'e düsündügün adamlar vardir, sonra alternatif olarak kullanacagin adamlar vardir.

ceyhunu alirken mesela ilk 11 icin almadigimiz cok belliydi.

ama sonra cok calisip, formayi hakkediyorsa, tabikide o oynar, normalde.

assaidiye gelirsek, artik olmaz bu transfer diye düsünüyorum

ha olurda gelirse, canimi sIkan konu su olur: amrabat ve assaidinin en iyi oynadigi, en sevdigi kanat sol kanat.

Büyük kulüp isen 4-6 milyon'a aldığın oyuncuyu illa 11 de oynatacaksın diye bir şart olmamalı. Assaidi çok genç daha. Bu sene çok oynamaz belki, zaman ilerledikçe kapar formayı. Hala bu düşüncede "futbol taraftarlarını" görmek üzücü. Assaidi'yi ben de alacağımızı düşünmüyorum bu arada ama kadro genişliği açısından böyle bir oyuncu şart. Riera yerine Assaidi olsun kadromuzda. Sonuçta hem 11 de oynayabilecek kapasitede hem de yedek olmayı sorun etmeyecek gelişmeye çok açık bir oyuncu. Ceyhun konusuna gelince, zaten belirtmiştim "bariz kalite ve yaş farkı" diye. Artık kurtulun şu "4 milyonluk yedek mi olur" gibi saçma düşüncelerden.

gerek yok eğer kenarda yabancı oturacaksa üstelik as kadro seviyesnde bu solbek olmalıdır.

Bu arada Arda geliyor sanırım, Assaidi değil. Hayırlı olsun :)

Saffet Ulusoy ‏@saffetulusoy

Ben 4 harfli bir çilek alacagimiza inaniyorum.. Ismini söylemiyorum ama 4 harf olacagini söyleyebilirim..

Bu arada Arda geliyor sanırım, Assaidi değil. Hayırlı olsun :)

Saffet Ulusoy ‏@saffetulusoy

Ben 4 harfli bir çilek alacagimiza inaniyorum.. Ismini söylemiyorum ama 4 harf olacagini söyleyebilirim..

Arda düşmanı değilim ama geldiği takdirde takım da huzur kalmayacağına inanıyorum.

Assaidi gelirse Muslera ve Melo'dan sonraki en iyi yabancı olur takımdaki, yedek olcaksa gelsin diyenler falan var - yapmayın :ka21:

Büyük kulüp isen 4-6 milyon'a aldığın oyuncuyu illa 11 de oynatacaksın diye bir şart olmamalı. Assaidi çok genç daha. Bu sene çok oynamaz belki, zaman ilerledikçe kapar formayı. Hala bu düşüncede "futbol taraftarlarını" görmek üzücü. Assaidi'yi ben de alacağımızı düşünmüyorum bu arada ama kadro genişliği açısından böyle bir oyuncu şart. Riera yerine Assaidi olsun kadromuzda. Sonuçta hem 11 de oynayabilecek kapasitede hem de yedek olmayı sorun etmeyecek gelişmeye çok açık bir oyuncu. Ceyhun konusuna gelince, zaten belirtmiştim "bariz kalite ve yaş farkı" diye. Artık kurtulun şu "4 milyonluk yedek mi olur" gibi saçma düşüncelerden.

ben assaidi gelmesin demiyorum

ben bizimkiler 4-6 milyon arasi maliyeti olan topcuyu ilk 11 de oynar diyemiyorlarsa, almaz diyorum.

dediklerin iyi hos, buyuk takim icin 4-6 milyon bonservisi verildi diye ilk 11 garanti olmamali ama ortada bir gercek var, bizim aldigimiz en iyi adamlara ancak 4-6 verebiliyoruz, amrabata 8 verildi diye kiyamet kopuyor.

burak, hamit kaca geldi sende biliyorsun.

demek istedigim her kurusu düsünen terim ve yönetimimiz, assaidi yada assaidi tipinde bir topcuya 4-6 arasi bonservis verip almaz eger o adam kesin ilk 11 de oynar diyemiyorlarsa.

ayrica assaidi cok genc falan degil, adam 1 ay sonra 24 olacak.

ki, 19-20 yasinda olsa bile 4-6 milyon verip almazlardi.

Pabon örnegi var iste, taze taze

Scout ekibimizim önerdigi, mutlaka alinmali dedigi Pabonun fiyatini cok bulduklari icin almadilar büyük ihtimalle, adam 1 ay önce 4 milyon euroya parmaya gitti.

2 milyon kabul etseydiler, buyuk ihtimal alirdik.

Arda düşmanı değilim ama geldiği takdirde takım da huzur kalmayacağına inanıyorum.

Fatih Terim bu tür şeylere izin verir mi peki? Fatih Terim'in başında olduğu takımda otorite boşluğu olur mu? Fatih Terim'in bulunduğu Milli Takımdaki Arda ile Frank Rijkaard'ın Galatasarayın'daki Arda arasındaki farkı unuttunuz sanırım. 4 3 3 ü müthiş oynarız Arda da gelirse. Ve hatırlatırım seneye 5 yabancı kuralı geliyor.

Saffet Ulusoy‏@saffetulusoy

ben assaidi gelmesin demiyorum

ben bizimkiler 4-6 milyon arasi maliyeti olan topcuyu ilk 11 de oynar diyemiyorlarsa, almaz diyorum.

dediklerin iyi hos, buyuk takim icin 4-6 milyon bonservisi verildi diye ilk 11 garanti olmamali ama ortada bir gercek var, bizim aldigimiz en iyi adamlara ancak 4-6 verebiliyoruz, amrabata 8 verildi diye kiyamet kopuyor.

burak, hamit kaca geldi sende biliyorsun.

demek istedigim her kurusu düsünen terim ve yönetimimiz, assaidi yada assaidi tipinde bir topcuya 4-6 arasi bonservis verip almaz eger o adam kesin ilk 11 de oynar diyemiyorlarsa.

ayrica assaidi cok genc falan degil, adam 1 ay sonra 24 olacak.

ki, 19-20 yasinda olsa bile 4-6 milyon verip almazlardi.

Pabon örnegi var iste, taze taze

Scout ekibimizim önerdigi, mutlaka alinmali dedigi Pabonun fiyatini cok bulduklari icin almadilar büyük ihtimalle, adam 1 ay önce 4 milyon euroya parmaya gitti.

Evet Assaidi alınmaz. Ama benim bahsettiğim o tarzda bir oyuncu. Sanırım bu Arda olacak gibi görünüyor. Yaş olarak bahsettiğim gelişime açık olan bir yaşta olması. Arda da aynı şekilde. Sonuçta 25 yaş civarı adamlar bize uzun vadede hizmet sağlar. Neyse bekleyip göreceğiz. Bu sene kesenin ağzı açıldı, 4 milyon lar falan küçük rakamlar Galatasaray için bu sezon. Ne olursa olsun şu takımımızın üstündeki bazı kambur yabancılardan kurtulalım gerisi sorun değil.

Pato'nun bize gelme ihtimali Arda'dan çok çok çok daha az. Pato'yu veya yaşı kemale ermemiş birinci sınıf bir yabancı transfer edebileceğimizi düşünüyor musun? (Melo cidden bir istisna oldu). Forvet transferi yapacağımızı düşünmüyorum artık. Fatih Terim Hamit'i öncelikli olarak orta 3'lü de düşünüyor bence CL için. Bir hucum kanat daha alırız ve Arda olabilir bu. Bir de solbek gelecek yabancı.

Üst Alt