# Oussama Assaidi - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Oussama Assaidi

Cevap: ''Assaidi Konusunda Galatasaray'la Anlaştık!''

Kimin başkanının ne dediği çok önemli değil. Bu transfer yapılmayacak buz gibi ortada. Sadece Amrabat için bir alternatifti gerek kalmadı. Bitti. Önceliğimiz Sol Bek.

Amrabat geldiğini göre Assaidi'nin gelmesine gerek yok eğer bir yabancı daha alasaksak daha kaliteli olmalı Nene,Ben Arfa gibi.

transfere harcıyacağımız parayı maçlardan önce karşı takıma veya futbolcularına vereli. boşverin transferi şike serbest.

Görünen o ki 4-3-3 oynayacağız, şiddetle karşı çıkanlar bile şimdi yapılan transferlere göre kadro yaparken bu dizilişi kullanıyorlar.

Bu durumda Amrabat ile bir kanadı halletsek te diğeri tamam diyebileceğimiz bir kadroya sahip değiliz. Veya Burak Elmander ikilisinden biri kanat forvet oynayacak, olabilir ama sanmıyorum.

Hadi 11 şekillendi diyelim, gene de böyle bir adama ihtiyaç var, alternatif gerekiyor, idarelik değil, oyuna girdiğinde direk etki edecek, katkı sağlayabilecek. 4-5 milyon Euro yedek oyuncuya verilmez gibi bir yaklaşım da doğru değil, aslar 10 milyonluk, yedekler 1 milyonluk olunca onun adı alternatifli kadro değil, çöp olur, hep dengeli kadrodan bahsedilir ya, kenarda bekleyenlerin de sadece 1 tık aşağıda olması lazım sahadakilerden.

Bu sene oluşan kadroda belirli ölçüde bu sağlandı/sağlanacak gibi duruyor, eksikler de yok değil tabi. Melo'nun alternatifinin Ceyhun, Hakan'ın alternatifinin Çağlar, Amrabat'ın alternatifinin Riera/Emre olması gibi. Bunların hepsini anında beklemek hayalcilik ve yersiz olur, ama bir fırsat buluyorsan bunu kullanmalısın, böylece önümüzdeki transfer dönemlerinde mümkün mertebe az ihtiyacın olsun ve seçici davranabilesin.

melo alınmayacak herhalde hamit melonun yerine oynayacaksa assaidi olabilir, sağda ambrabat solda assaidi

Cevap: # Oussama Assaidi

burak - elmander

amrabat selcuk hamit assaidi

balta ujfa semih eboue

muslera​

melo alınmazsa assaidi alınır büyük ihtimal. sebebi melo alınırsa assaidi tsl de 6 yabancı kuralından dolayı oynayamaz.

güzel yedek olur melo olmazsa yerine illa bir oyuncu alınır onu ortada düşünmek saşma...

AMRABAT SAKATLANIRSA SOLA HAMİT SAKATLANIRSA AMRABAT SOLA ASSAİDİ SOLA GEÇER SÜPER YEDEK OLUR KOP GEL KOÇUM RİERA CULİO YOLLANIRSA

işe bak. Konuyu dün ben açtım. Bugün benim açtığım konu silinmiş. yazdığım içerik olduğu gibi yeni bir başlıkla tekrar eklenmiş :))

Çok fazla oyaladığımız futbolcudur.

Hala bizi bekliyor olabilirmi ki? Öyleyse biri haber versin.

Üst Alt