Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Eğer acelen varsa gaming gecesinden ryzen 5 3600 kovalamaya çalış hocam. Ha bu arada ilerde ekran kartımı çok üst düzey bişey yapmayı düşünüyorum diyorsan ryzen 5 2600x önermem. Yok ben oyun için işlemci alıcam yoluma bakıcam diyorsan ryzen 3 3300x alıp keyfine bakıcaksın. Bu işlemciyi araştırdın mı bilmiyorum ama oyun performansı ryzen 5 3600den üstün bir bak derim. Ama genel manada 4-5 yıllık yatırım yapmayı düşünüyorsan daha kaliteli işlemci bak tabi
6 7 sene işlemci konusunda kafam rahat etsin istiyorum hocam...

En ucuz laptopun 4100 tl olduğu su dönemde iyi bir tercih olmuş renktas. Normalde eskisi gibi olsa pahali derdim de durumlar malum biliyorsun. Hayrini gor günlük kullanimda sorun çıkarmayacaktır.
Gece başka gündüz başka fiyat çekiyorlar piyasa allak bullak anlaşılan
Bir de 5 dk once baktığın ürün 5 dk sonra tukenmistir felan diyor. Anlamadim gitti surekli vergilerle oynuyorlar herhalde

An itibariyle sipariş ettiğim makine

aynı laptop'un freedos olanını bulabilirsen 500-600 hatta 800 lira civarı kar sağlayabilirsin windows kurmak çok kolay 1-2 video ile kurup sonra 25-30 liraya oem key alarak windows'u orjinal olarak kullanabilirsin.

Gece başka gündüz başka fiyat çekiyorlar piyasa allak bullak anlaşılan
Bir de 5 dk once baktığın ürün 5 dk sonra tukenmistir felan diyor. Anlamadim gitti surekli vergilerle oynuyorlar herhalde
Evet ben bakarken ürüne tükendi yazıyor. Alım gücümüz bu derece yüksek degildir heralde hele bu dönemde. Neye baksam tükenmiş stokta yok vs. Bence farklı işler dönüyor çıkar kokusu

Üst Alt