Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oyun/İş Bilgisayarı/Notebook Tavsiyeleri

Bende işlemci alacağımda,Amd Perşembe günü yeni işlemcileri tanıtacak.Yeni işlemciler piyasaya sürülünce 3000 serisi düşer de iyi fiyata bir işlemci alırım diye düşünüyorum.Fiyatlar aşırı arttı.

Şu bilgisayara ne diyorsunuz beyler

Ben kullaniyorum gayette memnunum

fanlari cok guclu calistigi icin biraz sesli fakat bilgisayarin performansi harika

tabi hangi oyunlari oynuyorsun bilmiyorum ama ben apex,valorant ve cs de gayet memnunum

Ben kullaniyorum gayette memnunum

fanlari cok guclu calistigi icin biraz sesli fakat bilgisayarin performansi harika

tabi hangi oyunlari oynuyorsun bilmiyorum ama ben apex,valorant ve cs de gayet memnunum

Aslında benim derdim oyundan ziyade işlemci performansı, Matlab simulasyonlarında falan daha iyi performans almak istiyorum.

Senin kullanıp memnun olman güzel oldu, teşekkür ederim.

Bu Monstera niye bu kadar sövüyorlar lan

MSI G65 veya 75i ucuza nerden buluruz önerisi olan var mı
direkt çinden clevo markasının ürettiği anakartları getirtip üstüne intelin ve nvidianın istediği kart ve işlemcilerini entegre ediyorlar bu da birçok kronik sakatlığa ve ısınma problemine yol açıyor o yüzden çok sövülüyor Clevo ile ayrıldıktan sonra daha da içine ettiler. Asus tuf serisi alınabilir asus rog serisine göre malzeme açısından sakat ve tek soğutma çıkışı olduğu için biraz ısınıyor ve fan hızlı çalışıyor ama monsterdan kat kat iyidir.Siz bildiğim kadar mühendislik odaklı işler yaptığınız için çoklu çekirdek performansı daha önemlidir tuf serisi iş görür 60hz de sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum

Bilgisayar için koltuk almak istiyorum.Linkdeki modeli almayı düşünüyorum.Kullanan var mı?Veya bu fiyat bandında belki daha ucuza önerebileceğiniz daha iyi bir koltuk var mı?

Bilgisayar için koltuk almak istiyorum.Linkdeki modeli almayı düşünüyorum.Kullanan var mı?Veya bu fiyat bandında belki daha ucuza önerebileceğiniz daha iyi bir koltuk var mı?
F/P bandında iyi ama piyasaya hakim değilim pek.

An itibariyle sipariş ettiğim makine

5 gündür kullanıyorum. Gayet iyi , işimi görüyor. Oyun fazla oynamadığımı söylemiştim. Görüntü , ses , batarya özellikleri şimdilik gayet iyi.
İnce bir tasarımı var ultrabook diyebiliriz sanırım bir de baya hafif. Şimdilik hiç ısınma yapmıyor çalışırken çok ses de çıkarmıyor.
Beni tek düşündüren 256 gb depolama. O da çok sorun yaratmaz herhalde. Eğer gerek duyarsam ek depolama alırım

Üst Alt